Pojedynek kaw w Zielonej Górze. To będzie bitwa na smaki!

1
310
Designed by Rawpixel.com

To będzie pierwsza w Zielonej Górze prawdziwa bitwa na smaki! – Zapraszamy koneserów, kawoszy, a przede wszystkim miłośników najlepszego napoju na świecie! To będzie pierwszy pojedynek kaw w naszym punkcie “Wszystko do kawy” w Mrowisku i tak naprawdę pierwsza tego typu inicjatywa w mieście – informują organizatorzy.

Co będzie smakowane podczas pojedynku?

Jak informują organizatorzy w pierwszym pojedynku będzie smakowana kawa z lokalnej palarnii Coffee Hunter Palarnia Kawy. W szranki stanie Słodki drań i Espresso Blend.  Słodki drań to mieszanka kaw z Ameryki Południowej i Afryki, 100% arabika, średni stopień palenia. Espresso blend to mieszanka kaw z Ameryki Południowej i Azji, 80% arabiki, 20% robusty, ciemno palona.
– Każdy, kto przyjdzie do naszego punktu Wszystko Do Kawy będzie mógł spróbować i porównać smak dwóch świeżo palonych kaw z lokalnej palarni kawy – zapewniają organizatorzy. I ogłaszają konkurs. Pod wydarzeniem uczestnicy mogą dodać swoją ocenę dot. smaku próbowanych kaw. Zwycięża ta osoba, której opinia zbierze najwięcej lajków – wyjaśniają. Komentarze i lajki można dodawać do następnego piątku (18.01) do godz. 14:00. Zwycięzca otrzyma kilogram wybranej spośród biorących udział w konkursie kaw. WYDARZENIE NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/events/357962101421198/

👉 Czas start: piątek 11 stycznia, 10:00 – 14:00, Miejsce: Wszystko do kawy al. Wojska Polskiego 86

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here