Pogromcy Bazgrołów ruszają do akcji. Tym razem na Trasę Północną

2
807
fot. screen Google Maps

Pogromcy Bazgrołów po raz kolejny wkraczają do akcji. Tym razem pod pędzel zostaną wzięte ekrany przy Trasie Północnej. Akcja odbędzie się w sobotę 27 czerwca.
Pogromcy Bazgrołów będą malować ekrany przy Trasie Północnej

Na ekranach dźwiękochłonnych przy Trasie Północnej na wysokości ul. Sobkowiaka widnieją hejterskie, rasistowskie i faszystowskie hasła. Wspólnie zmyjemy je specjalnym płynem do czyszczenia bazgrołów – informują na swoim Fanpage Pogromcy Bazgrołów. Zapowiadają, że będą wyposażeni w rękawiczki, szczotki i gąbki. – Dla uczestników akcji mamy też stylowe kominy, które posłużą nam za maseczki. Zapraszamy wszystkich na akcję – zachęcają Pogromcy Bazgrołów.

Zachowanie zasad związanych z pandemią
Akcja odbywać się będzie przy zachowaniu wszystkich zasad związanych z pandemią koronawirusa. Akcja jest realizowana przy pomocy finansowej Miasta Zielona Góra. Wydarzenie na Facebooku znajdziecie tutaj: Pogromcy Bazgrołów.

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Nie rozumiem. Pierw przed laty była akcja UPIĘKSZAMY OHYDNE EKRANY i twórcy graffiti w przemyślany sposób upiększyli ekrany. A teraz pogromcy ten wysiłek i fajny efekt ZNIWECZĄ? To chore!

  2. A dlaczego na trasie północnej? Tam są bardzo super grafiti. Wszystkie zostaną usunięte? To jest większość chyba jakaś sztuka.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here