Pogadaj z Czarnym online. Spotkanie z księdzem w świecie wirtualnym

0
333
Designed by Freepik

Zaplanowane na 17 marca spotkanie “Pogadaj z Czarnym”, które tradycyjnie odbywa się w klubie Gęba, zostało odwołane. Organizatorzy przenieśli je do świata wirtualnego i już 2 kwietnia będzie można porozmawiać z duchownym przez internet.

Czytaj dalej za reklamą —>
Pogadaj z Czarny to spotkanie dla studentów, ale też wszystkich, którzy chcą porozmawiać na tematy wiary i niewiary w swobodnej, niezobowiązującej atmosferze. Gościem spotkania będzie ksiądz tzw. ”Czarny”, którego będzie można pytać o sprawy dotyczące wiary, Kościoła, Boga. W slangu młodzieżowym “czarny” oznacza osobę duchowną, księdza, kleryka.

Pogadaj z “Czarnym” przez internet

Czytaj dalej za reklamą —>
– Pomimo niesprzyjającej sytuacji na zewnątrz chcemy kontynuować cykl naszych spotkań, dlatego tym razem z CZARNYM spotkamy się w świecie wirtualnym! Zapraszamy do wspólnej dyskusji LIVE na naszym Facebooku 2 kwietnia o godz. 19.00! Tym razem będziemy mieli radość gościć na spotkaniu ks. Marcina Modrzejewskiego, duszpasterza młodzieży z Lublina – wyjaśniają organizatorzy. Pytania będzie można zadawać pisząc komentarze pod transmisją LIVE. Tutaj znajdziecie link do wydarzenia: Pogadaj z Czarnym.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here