Poczuj świąteczny klimat z Galerią Grafitt!

0
146
fot. materiały prasowe

W Zielonej Górze powoli czuć już świąteczną atmosferę. Od przyszłego piątku (13 grudnia) świątecznie zrobi się również w Galerii Grafitt, a wszystko za sprawą zbliżającego się Kiermaszu Rękodzieła.

Już za tydzień – 13 oraz 14 grudnia Galeria Grafitt zapełni się straganami, pełnych bibelotów i przedmiotów tworzonych z miłością i pasją. Co dokładnie znajdziemy wśród kilkunastu stoisk? Głównie wyroby lokalnych rękodzielników: ozdoby świąteczne, unikatowe stroiki, produkty z wikliny, minimalistyczne choinki, własnoręcznie wykonane zabawki, wianki, biżuteria artystyczna, przetwory oraz wiele innych pięknych i oryginalnych przedmiotów wykonanych między innymi z bawełny, gliny, filcu i przeróżnych włóczek. Warto nadmienić, że pojawią się również rzeczy stworzone zgodnie z ideą upcyclingu, czyli przywracania nowego życia przedmiotom pozornie nienadającym się już do użytku.
Świąteczny kiermasz to dobre źródło inspiracji dla poszukujących pomysłów na gwiazdkowe prezenty, wystrój domu, czy też bożonarodzeniowe smakołyki. Stoiska czynne będą w piątek w godzinach od 10:00 do 19:00, natomiast w sobotę do godziny 15:00

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here