Planujesz podróż na lotnisko? A może wyjazd gdzieś dalej? Oni Ci pomogą!

0
1176
.fot. Designed by Freepik

W Zielonej Górze działa licencjonowana firma zajmująca się przewozem osób. Tutaj wykwalifikowana załoga zapewni, że na miejsce dojedziemy bezpiecznie i punktualnie. Mało tego, usługi oferowane są w systemie „door to door” co oznacza, że mamy zagwarantowane odebranie spod drzwi naszego domu i dowiezienie pod drzwi do punktu docelowego. Dodatkowo, przy przejazdach międzynarodowych może towarzyszyć nam tłumacz.

Firma TRANSF-AIR, bo o niej mowa, zajmuje się transferami z i na lotniska, a także dworce kolejowe, oferuje przejazdy międzymiastowe, a nawet międzynarodowe. Obsługuje zarówno krótkie, jak i długie dystanse, wymagające dostępności nawet kilku dni. Zespół TRANSF-AIR chętnie obsłuży wyjazdy biznesowe i zagwarantuje bezpieczną, komfortową jazdę. Pomoże nam również w transporcie osób na spotkania i imprezy firmowe. – Zwracając uwagę na każdy szczegół, chcielibyśmy zadbać o prestiż i wizerunek Państwa firmy. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i dołożymy wszelkich starań, by sprostać każdemu indywidualnemu zleceniu – wyjaśniają właściciele. Z usług firmy mogą także korzystać grupy zorganizowane, a nawet istnieje możliwość przewiezienia za ich pośrednictwem paczki, czy sprzętu sportowego, takiego jak rowery, narty etc.

Samochody wysokiej klasy

Samochody wykorzystywane do przejazdów są dobrze wyposażone i oczywiście ubezpieczone. A wielkość pojazdu dobierana jest do potrzeb klienta. Przy usługach międzynarodowych możliwa jest pomoc przewodnika. – Gwarantujemy spokojną podróż i miłą atmosferę. Świadczona przez nas pomoc bywa też bardzo doceniana przez osoby, które przyjechały pierwszy raz do danego kraju i nie wiedzą jak dostać się do różnych miejsc. Potrzebują wówczas odpowiedniego środka transportu oraz przewodnika, który mówi w ich języku lub po angielsku. – tłumaczą właściciele. Komfort takiej jazdy jest nieoceniony i bez porównania lepszy niż jazda z taksówkarzem, czy wynajmowanym autem. A koszty są niższe!

Ile kosztuje przejazd?

Ile zapłacisz decydując się na taką usługę? Oczywiście koszty zależą od różnych czynników, przede wszystkim od długości trasy. Ale przy standardowych przejazdach (na przykład na lotnisko) ceny zwykle zaczynają się już od 100-250 zł od osoby za przejazd w dwie strony. Koszty nie są wielkie biorąc pod uwagę komfort i ekskluzywny charakter takiej usługi. Dla porównania, jeśli chcielibyśmy pojechać na lotnisko, to nie dość, że nie musimy denerwować się błądzeniem po mieście, którego nie znamy, to dodatkowo odchodzą nam koszty parkingu, które przy kilkudniowym pozostawieniu auta mogą być wysokie. Oczywiście w przypadku podróży własnym samochodem dochodzą nie tylko koszty paliwa, ale także eksploatacji.

Jak wygląda podróż?

Dzwonisz – zamawiasz TRANSF-AIR. Kierowca czeka w ustalonym miejscu. Wsiadasz do samochodu i…..relaksujesz się, czytasz książkę, oglądasz film, śpisz – co tylko zechcesz. A załoga TRANSF-AIR dba o to byś na czas, bezpiecznie i komfortowo dotarł do celu.

Jeśli jesteś zainteresowany to skontaktuj się z firmą TRANSF-AIR, która dostępna jest 24h/dobę przez 365 dni w roku.

Informacje i rezerwacje:

Telefon: +48 790 749 063

Email: kontakt@twoj-transfair.pl

https://twoj-transfair.pl/

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here