Autorka bestselleru „Narzeczona nazisty” spotka się z czytelnikami w Drzonkowie

0
129
fot. materiały organizatora
– Serdecznie na spotkanie autorskie z pochodzącą z Nowej Soli pisarką Barbarą Wysoczańską, które odbędzie się w piątek 25 listopada od godz. 17:00 na świetlicy w Drzonkowie – informują organizatorzy. Inicjatorkami tego wydarzenia są dwie nauczycielki z z Zespołu Edukacyjnego nr 4, Wioletta Janik i Dorota Zalewska, które zaproponowały nam wspólne zorganizowanie spotkania autorki wraz z mieszkańcami.
Barbara Wysoczańska debiutowała w czerwcu 2021 roku powieścią „Narzeczona nazisty”, która opowiada o miłości Polki i Niemca podczas wojennej zawieruchy. Książka szybko stała się bestsellerem i nie musiała długo czekać na wznowienie wydania.
Poza tą powieścią, autorka w swoim dotychczasowym dorobku ma jeszcze dwie powieści historyczne:
– „Siła kobiet” – wydana w lutym 2022 roku – dwudziestolecie międzywojenne, odradzająca się Polska i trzy różne kobiety połączone wspólnym losem.
– „Świat na nowo” – najnowsza powieść, wydana zaledwie kilka tygodni temu – podnosząca się z ruin Polska, trudne wybory i wielkie nadzieje, które miały zbudować świat na nowo.
To wspaniała okazja do porozmawiania o literaturze oraz do poznania jednej z naszych regionalnych autorek i jej powieści.
– Jeśli posiadacie w swojej biblioteczce którąś z tych książek, przynieście ją na spotkanie, a autorka z przyjemnością złoży swój autograf. Zapraszamy wszystkich na wspólną rozmowę z autorką przy kawie i ciasteczkach – informują organizatorzy.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here