Piknik antycovidowy ph. dla wolności naszych dzieci. Pojawiła się też policja (WIDEO, ZDJĘCIA)

9
5642
fot. ZielonaNews.pl

Dziś, 18 kwietnia w Zielonej Górze, w Dolinie Gęśnika odbył się piknik ph. dla wolności naszych dzieci.
fot. ZielonaNews.pl

Piknik antycovidowy ph. dla wolności naszych dzieci

Podczas pikniku odbywały się zabawy dla dzieci, można było zjeść grochówkę lub przygotowane ciasta i inne przekąski. Wyjaśniano także, dlaczego zorganizowano piknik.  – Bazując na na podstawowych i niezbywalnych prawach naturalnych każdego człowieka w pełni świadomi korzystamy z wolności danej nam od chwili narodzenia. Nie zgadzamy się na obecne ograniczenia i restrykcje – wyjaśniali inicjatorzy akcji. Podczas pikniku na chwilę pojawiła się policja. Rozmawiała z organizatorami i prosiła by zachować odpowiedni dystans. Nie wystawiono uczestnikom spotkania mandatów. Poniżej znajdziecie wideo.
PODZIEL SIĘ

9 KOMENTARZE

  1. Prosili o zachowanie dystansu? Mijałam tę zgraję nieodpowiedzialnej patologii, żadnego dystansu nie było

  2. Jpuerdole wypierdalać Piskorz z tymi komentami, jak wam się nie podoba wolność to wypierdalać do Korei tam macie takiego drugiego kaczora któremu możecie wylizać dupe i bić poklony

  3. Gość i Maria. Po kogo stronie stoicie ignoranci?! Po stronie globalistów i ich sługusów politykierów czy po stronie wolności i samostanowienia. Dla mnie tacy jak wy to albo pożyteczni idioci, albo płatne trolle, które za srebniki ośmieszają innych i promują zamordyzm!

  4. Taki wpis jak “Pacia” wszedł z jej(go) wulgaryzmami… natomiast wpis opisujący prawdę w sposób kulturalny już nie! Widać komu służy ten smutny portal!

  5. Wszyscy z tego zgromadzenia tacy pewni bezpieczeństwa. Będzie dopiero płacz jak ktoś trafi na oddział. Najbardziej właśnie szkoda dzieci, że mają głupich rodziców.

  6. Wygląda na to ,że już pis w Zielonce zacznie wygrywać . KOCHAM to miasto , ale płaskoziemcy i tu zaczynają bez wstydu i żenady (pewnie nie znają tych określeń)
    swoje pełne bezmyślności popisy .
    Najstraszniejsza jest ta wszechogarniająca GŁUPOTA !

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here