Reklama
Reklama
Reklama
niedziela, 7 czerwca, 2026
Reklama
Reklama
Reklama
Strona głównaWydarzeniaKryminalnePijany mężczyzna wszedł na drogę. Został potrącony (ZDJĘCIA)

Pijany mężczyzna wszedł na drogę. Został potrącony (ZDJĘCIA)

Około godz. 16.00 doszło do potrącenia mężczyzny przy ul. Kożuchowskiej. Mężczyzna był pijany. Przy ul. Kożuchowskiej w stronę Jędrzychowa tworzy się korek. – Na miejscu jest policja i pogotowie – poinformował nas Czytelnik, pan Marcin.

Wypadek przy ul. Kożuchowskiej



Pieszy wszedł na drogę, ale nie na przejściu dla pieszych – Doszło do potrącenia poza wyznaczonym miejscem dla pieszych przez kierującego samochodem marki ford mondeo – poinformowała nas rzeczniczka zielonogórskiej policji Małgorzata Stanisławska. Mężczyzna był nietrzeźwy.

Poznaj nasze social media

Sponsorowane

Kopciuchy trują nie tylko zimą

Smog z kopciuchów, czyli starych pieców, to nie jest problem sezonowy. Rozmowa z dr Anną Śniady, lekarzem pulmonologiem. Czym właściwie jest smog? Dr Anna Śniady, pulmonolog:...

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj