Pierwsze elektryczne autobusy we wrześniu na naszych ulicach?

3
657

Pierwsze dwa autobusy elektryczne do Zielonej Góry mają zostać dostarczone do jutra, czyli do 17 sierpnia. Kolejne trzy mają pojawić sę u nas do 24 sierpnia. Byłyby szybciej, ale okazało się jednak, że wykonawca musi nanieść kilka poprawek. Ostatecznie pasażerów wozić będą we wrześniu.

Wykonawca musi poprawić Mocowanie do autokomputera, który zarządza pracą kierowcy, tablic i całym pojazdem i drobne niedociągnięcia jak, brak zaślepek, nie do końca wykonana prawidłowo konserwacja podwoziapoinformował Robert Karwacki, zastępca dyrektora MZK na antenie Radia Zielona Góra.

Kiedy autobusy trafią do MZK w Zielonej Górze będą zestrajane z systemem informatycznym i zarejestrowane. Zostanie także uruchomiony tymczasowy system ładowania, który umożliwi korzystanie z autobusów. – Na początku września powinny pojawić się na ulicach – poinformował Karwacki.

 

PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

  1. Coraz więcej “newsów” dot. MZK coś ostatnimi czasy(takich trochę na siłę). Czyżby ktoś na przyszłej bliskiej emeryturze z nudów planował uderzyć w politykę?!

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here