BO 2019- Piastowska Polana zachwyci mieszkańców?

0
540
fot. Maps Google

Od niedawna można głosować na zadania do Budżetu Obywatelskiego na przyszły rok. Piastowska Polana jest na liście proponowanych zadań. Jakie zmiany proponują pomysłodawcy?

Piastowska Polana z dostępem do wody

Piastowska Polana to dla mieszkańców miasta miejsce na rekreację i odpoczynek na świeżym powietrzu. Jej ulepszenie to jedno z zadań na liście Budżetu Obywatelskiego na 2019 rok. Jeśli uda się pozyskać fundusze, to na polanie zajdą całkiem spore zmiany. Przede wszystkim w planie jest postawienie wygodnych ławek oraz nasadzenie drzew i krzewów owocowych, jak argumentują pomysłodawcy, dla cienia i frajdy jedzenia. Poza tym Polana Piastowska miałaby zyskać dostęp do wody, co z pewnością znacznie podniosłoby jej walory rekreacyjne.

W planach jest także postawienie drewnianego toru przeszkód dla młodszych i starszych oraz dodanie kolejnych elementów siłowni. Poza rekreacją, w takich miejscach liczy się także porządek, więc pomysłodawcy chcą, aby na polanie stanęło więcej śmietników.

Głosowanie trwa

Ulepszenie Piast-Polany to zadanie okręgowe nr 2.2. Głosować można na 3 dowolne zadania okręgowe i 1 ogólnomiejskie. Link do głosowania tutaj.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here