Parkrun w Zielonej Górze będzie obchodzić urodziny. Możesz przyjść i Ty!

0
236
Winobranie zdjęcie utworzone przez jcomp - pl.freepik.com

W Zielonej Górze od roku są organizowane cykliczne i bezpłatne biegi parkrun. 10 sierpnia odbędzie się urodzinowa edycja biegu. A wszyscy chętni (nie ma ograniczeń wiekowych, czy ze względu na biegowy staż) mogą wziąć w nim udział.

Czytaj dalej za reklamą —>fot. materiały prasowe

Parkrun w Zielonej Górze

Biegi odbywają się w każdą sobotę o godz. 9.00. Do przemierzenia jest dystans o długości 5 km. – Udział w biegach jest bezpłatny, na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w dowolnej lokalizacji parkrun na świecie. Uzyskane rezultaty zapisywane są w profilach uczestników i przesyłane na ich adres poczty elektronicznej – informuje Krzysztof Pieńkowski, koordynator parkrun w Zielonej Górze (więcej dowiesz się na stronie: https://www.parkrun.pl/zielonagora/).

Czytaj dalej za reklamą —>Lokalizacja na literę “z”

Lokalizacja parkrun w Zielonej Górze jest o tyle ciekawa, że na około 1500 lokalizacji na całym świecie, jest tylko kilka zaczynających się na literę Z. – Bardzo popularnym wyzwaniem parkrunowym jest zaliczenie biegów w lokalizacjach zaczynających się od każdej z liter alfabetu. Z tego powodu regularnie na naszych spotkaniach pojawiają się goście z Wielkiej Brytanii którzy przyjeżdżają do naszego miasta po to, żeby zaliczyć parkrun na literę Z – wyjasnia K. Pieńkowski.

Czytaj dalej za reklamą —>Link do wydarzenia na Facebooku promującego naszą urodzinową edycję :

https://www.facebook.com/events/788889218173435/

Więcej informacji i statystyk można znaleźć na stronie https://www.parkrun.pl oraz na stronie naszej lokalizacji https://www.parkrun.pl/zielonagora/

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here