Od dziś zamknięty darmowy parking w centrum miasta. Powstaną tu budynki z ogrodami na dachu

2
2718

Od 30 kwietnia przy ul. Podgórnej, nieopodal urzędu marszałkowskiego i naprzeciwko Winnego Wzgórza funkcjonuje tymczasowy, ogólnodostępny i przede wszystkim bezpłatny parking. Ma się to zmienić. I to już niebawem, bo od 9 lipca. Inwestor rusza z budową bloków.

– Parking przestanie funkcjonować w związku z rozpoczęciem robót budowlanych przez właściciela nieruchomości – poinformowała Monika Zapotoczna z biura prezydenta miasta. Teren ten został użyczony miastu na podstawie porozumienia. Teraz ruszy budowa dwóch budynków, w których powstanie 85 apartamentów, 5 lokali handlowo-usługowych a także 100 miejsc parkingowych. Wśród lokali mieszkalnych znajdą się także lokale dwupoziomowe z ogrodami na dachu. 

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Wspaniale, ze ten teren zostanie zagospodarowany i mam nadzieje, ze ten apartamentowiec bedzie się prezentował jeszcze piękniej w realu jak już powstanie :).Marzy mi się jeszcze remont kamienic na ul.Wroclawskiej w kierunku Kupieckiej, gdyż będzie to praktycznie bezpośrednio sąsiadujący teren.Pozdrawiam

  2. Coś mi ta wizualizacja na zdjęciu nie pasuje.Można chociaż oznaczyć jakie to są ulice.
    Pozdrawiam.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here