Parking wielopoziomowy jest, ale nikt z niego nie korzysta

2
2981
Parking wielopoziomowy w Zielonej Górze ze skateparkiem i boiskiem
Designed by Freepik

Mieszkańcy domagają się parkingów, ale nie korzystają z tych, które już od lat stoją i świecą pustkami. Parking wielopoziomowy przy galerii Grafitt stoi od lat, ale niewielu decyduje się tam parkować. Zamiast tego kierowcy nielegalnie, ale jak wielu twierdzi – rozsądnie, parkują w zatoczkach (czytaj: Jak oni parkują! A może kierowcy mają rację (ZDJĘCIA).

Parking jest, mieszkańcy go nie chcą

Parkingi to temat, którym żyje miasto. Bo ich brakuje i w centrum i na osiedlach. Mieszkańcy czekają na obiecany parking wielopoziomowy, ale ten przecież już jest. – W mieście jest parking wielopoziomowy z którego nikt nie korzysta. Nie przemawiają do mnie argumenty, że jest tam trudny wjazd. Jak ktoś tam nie potrafi wjechać niech odda prawo jazdy, bo inaczej stanowi niebezpieczeństwo dla innych – powiedział radny Robert Górski mówiąc o parkingu przy galerii Grafitt, z którego rzeczywiście kierowcy nie chcą korzystać. Wskazuje również na parking podziemny przy galerii Ramzes. To świetnie usytuowane parkingi w centrum miasta, ale jednak mieszkańcy chcą kolejnych parkingów. Co jeśli znów powstanie parking wielopoziomowy i nikt nie będzie chciał z niego korzystać? Zgadzacie się z radnym? Parkujecie w tamtym miejscu?

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Owszem parking jest i nie parkuję na nim, ale nie dlatego, że nie umiem na niego wjechać, tylko dlatego, że nie czuję się na nim bezpiecznie. Wydaje mi się że takie ażurowe parkingi jak np. przy lotnisku Tegel są lepsze, bo więcej na nich widać.

  2. Wielka szkoda, mógłby się okazać całkiem ciekawym miejscem, gdyby tylko został lepiej zagospodarowany i zareklamowany, być może kierowcom nie pasuje lokalizacja, albo właśnie nie czują się tam wystarczająco bezpieczni. Ja parkuję wyłącznie na modlińskim http://lotniskomodlin.org/ i jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi, niejedno większe miasto mogłoby pozazdrościć.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here