Park Sowińskiego w Zielonej Górze został zdewastowany  (ZDJĘCIA)

5
3177
fot. ZielonaNews.pl

Siedem słupków z oprawami LED zostało zniszczonych w Parku Sowińskiego. – Ponownie pojawią się problemy z oświetleniem parku –  informuje urząd miasta w Zielonej Górze.

Park Sowińskiego w Zielonej Górze został zdewastowany

Tak wygląda niezdewastowany słupek z oświetleniem LED/ fot. ZielonaNews.pl

 
Park Sowińskiego został zdewastowany. Zniszczono słupki z oświetleniem. Teraz spacerujących tu wieczorem mieszkańców nie będzie cieszył wyjątkowy, nastrojowy klimat. Urząd miasta podkreśla, że nie zgadza się na takie zachowanie. – Nie zgadzamy się na jego dewastowanie. Apelujemy do wszystkich o poszanowanie naszej wspólnej przestrzeni. Dewastacji mówimy stanowcze NIE – apeluje urząd miasta.

Zdewastowany słupek fot. ZielonaNews.pl

Park Sowińskiego po modernizacji!
Prace przy rewitalizacji Parku Sowińskiego zakończyły się w 2018 roku. Wyremontowano chodniki, poustawiano nowe ławki, wytyczono nowe ścieżki pojawiły się nowe nasadzenia. A jedną z największych zmian jest ta związana z modernizacją znajdującego się tutaj zbiornika. Teren wokół został zadbany, a tuż przy nim pojawił się pomost. W zbiorku znajduje się także pływająca fontanna. Jak zmienił się park? Zobaczcie na zdjęciach: Zmiany w parku Sowińskiego w Zielonej Górze.

Park Sowińskiego przed modernizacją. Zobaczcie, go na zdjęciach!

Park Sowińskiego po modernizacji (2018 rok)

PODZIEL SIĘ

5 KOMENTARZE

  1. W d… mają wasze apelacje. Tacy ludzie jak np. D…l co maluje yo wszędzie ma w d… was wszystkich. A wiecie czemu? Bo nie ma prawa w Polsce co by to zmieniło. Wiecie czemu w państwach rozwiniętych w Azji nikt nie maluje i nie dewastuje? Bo tam prawo takich d…li trzyma krótko za mordę. A unas nazywa sie to łamaniem praw.

  2. Co za k*** musiała zdewastować.. i w jaki niby sposób jej to przeszkadzało? złapać i powiesić za jaja

  3. Kiedyś mieszkałem przy tym parku i mam do niego sentyment. Wtedy nic wielkiego tam nie było to i zdewastować nie było czego. Po renowacji stał się najładniejszym parkiem w mieście, a ręce wandali palą się do demolki takich miejsc. Obrzydliwi osobnicy. Żeby udało się ich złapać, potępić publicznie i ukarać.

  4. Po co jest tam monitoring? Skoro nie działa? Patrole robią co chcą… Piwo , wóda , słonecznik ,bójki , beneficjenci programów socjalnych… taki klimat parku wyremontowanego za nasze pieniadze-podatnikow Fajne miejsce ale cieszę się że uciekłem z centrum

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here