Parafia przestrzega przed klubem X-Demon. Młodzi są narażeni na zagrożenie duchowe

6
1454
Designed by Freepik

Parafia Rzymskokatolicka w Zielonej Górze pw. Ducha Świętego przestrzega w ogłoszeniach parafialnych przed klubem X-Demon. – Jak sama nazwa wskazuje może to być miejsce, w którym młodzi ludzie mogą być narażeni na poważne zagrożenia duchowe – czytamy w ogłoszeniu parafialnym z 17 lutego, które na swoim profilu opublikował fanpage Dziwne sytuacje w Zielonej Górze i okolicach.

Parafia zaprasza do modlitwy

Ogłoszenie pojawiło się w związku z tym, że w klubie miał odbyć się bal karnawałowy, w którym mieli uczestniczyć uczniowie jednej ze szkół z okręgu parafii. – Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym “Jeruzalem” z naszej parafii  zaprasza do wspólnej modlitwy za dzieci i młodzież naszego miasta podczas Mszy Św. w czwartek o godz. 18.00 […] by wypraszać łaskę szczególnej Bożej opieki dla dzieci i młodzieży oraz łaskę rozwagi dla rodziców i nauczycieli by pamiętali, że samo organizowanie wydarzeń i przebywanie w tego typu miejscach, jakim jest wspomniany klub muzyczny, jest związane z narażeniem dzieci i młodzieży na działanie złych sił duchowych – czytamy w ogłoszeniu parafialnym. Parafia przypomina także, że jaklo ludzie wierzący powinniśmy unikać wszystkiego co ma choćby pozór zła.

I mały bonusik do poprzedniego posta 🧐

Publiée par Dziwne sytuacje w Zielonej Górze i okolicach sur Samedi 23 février 2019

PODZIEL SIĘ

6 KOMENTARZE

  1. A co ma Parafia do lokalu ? więcej DEMONÓW znajduje się w niejednym Kościele !!Czy ktoś ważny np.Biskup był w tym lokalu?

  2. Cóż za ciemnogród, prawdziwe zagrożenie duchowe to czeka w sekcie zwanej kk, w postaci pedofilów, którzy są później ukrywani przez hierarchów kościelnych. Tam to można się zarazić rządzą pieniądza, obłuda do kwadratu. Zacznijcie porządki od siebie i zapraszamy w XXI w, również mentalnie i intelektualnie.

  3. Drugi wątek tej sprawy – to rodzice i szkoły organizują tam imprezy dla dzieci.
    Ciekawe czy też z tańcem na rurze albo ze striptizem?
    Co na to organy prowadzące szkoły i Kuratorium Oświaty podległe bratu biskupa.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here