121 nowych zakażeń koronawirusem w Lubuskiem. Najwięcej w Zielonej Górze

1
5509
Aż 8 nowych zakażeń w Lubuskiem. Padł rekord zachorowań w Lubuskiem
People photo created by prostooleh - www.freepik.com

W kraju padł rekord liczby zakażeń koronawirusem. Mamy 5 300 nowych przypadków. W Zielonej Górze odnotowano 18 nowych, a w całym województwie lubuskim 121.


121 nowych osób zakażonych koronawirusem w województwie lubuskim

– Mamy 121 nowych osób zakażonych #koronawirus w województwie lubuskim. Pacjenci pochodzą z powiatów: słubickiego (1), wschowskiego (2), świebodzińskiego (3), nowosolskiego (3), zielonogórskiego (4), żagańskiego (4), strzelecko-drezdeneckiego (9), gorzowskiego (11), sulęcińskiego (11), międzyrzeckiego (11), m.Gorzowa Wielkopolskiego (12), krośnieńskiego (15), żarskiego (16), m.Zielonej Góry (18) i woj.dolnośląskiego (1) – informuje Lubuski Urząd Wojewódzki.

Skąd są zakażeni w woj. lubuskim?


Łącznie, na terenie województwa, mamy 1522 zakażonych (w tym 903 ozdrowieńców i 21 zgonów):

108 z powiatu żagańskiego,
114 z powiat międzyrzeckiego,
32 z powiatu strzelecko-drezdeneckiego,
131 z powiatu gorzowskiego,
77 z powiatu nowosolskiego,
99 z powiatu świebodzińskiego,
105 z powiatu wschowskiego,
98 z powiatu żarskiego,
186 z miasta Gorzowa Wielkopolskiego,
66 z powiatu zielonogórskiego,
277 z miasta Zielonej Góry,
54 z powiatu sulęcińskiego,
86 z powiatu słubickiego,
69 z powiatu krośnieńskiego,
8 z województwa wielkopolskiego,
3 z województwa mazowieckiego,
2 z województwa małopolskiego,
2 z województwa warmińsko-mazurskiego,
2 z województwa dolnośląskiego,
1 z województwa podlaskiego,
1 z województwa kujawsko-pomorskiego,
1 spoza Polski.

5300 nowych przypadków


– Mamy 5 300 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: mazowieckiego (816), małopolskiego (631), kujawsko-pomorskiego (554), śląskiego (412), łódzkiego (411), pomorskiego (362), wielkopolskiego (360), podkarpackiego (347), lubelskiego (251), dolnośląskiego (242), świętokrzyskiego (218), podlaskiego (172), zachodniopomorskiego (152), opolskiego (141), lubuskiego (121), warmińsko-mazurskiego (110) – informuje Ministerstwo Zdrowia 

Z powodu COVID-19 zmarły 4 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 49 osób.

Źródło: Ministerstwo Zdrowia

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

 1. “Lekarstwo” – jest bardziej zabójcze od samej “choroby”.
  Na powikłania wywołane czysto przez korona-wirusa COVID-19 (tego jednego z wielu obecnych korona-wirusów w naszym życiu od wielu, wielu lat) – umrze kilkaset, no może ze dwa, trzy tysiące osób.
  Tyle osób miesięcznie zazwyczaj traci życie w wypadkach na polskich drogach.
  Natomiast z powodu ogłoszonych “obostrzeń” w najbliższym czasie umrze KILKASET TYSIĘCY Polaków.
  To będą ci, u których w porę (dostatecznie wcześnie) nie wykryto choroby nowotworowej, To będą ci, u których w porę nie wykryto (i w związku z tym nie leczono) innych chorób grożących przedwczesną śmiercią, takich jak: cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, zakrzepica żył, itp. To będą ci, którzy pomimo wyraźnych objawów zawału serca albo udaru mózgu bali się wezwać ambulans z ratownikami medycznymi, żeby ten nie przewiózł ich do szpitala, w którym – jak wiadomo – można się zarazić… korona-wirusem.
  To będą też ci, którzy musieli na twarzy nosić przez dłuższy czas maseczki. Maseczki, które nie chronią noszących je przed zarażeniem się od innych – ani nie chronią innych przed zarażeniem ich przez zainfekowane osoby noszące maseczkę. Maseczki noszone dostatecznie długo powodują tylko jedno: narażają noszących je na przeróżne choroby i powikłania wywoływane przez bakterie, wirusy i inne patogeny (zarodniki pleśni i grzybów) obecne w maseczce “ochronnej”.
  Ilu pracowników z upadłych w wyniku pandemii firm – samobójczo odbierze sobie życie? To trudno przewidzieć…
  Ale przecież w tej “pandemii” o to chodzi!
  Negatywne skutki naszej egzystencji na planecie Ziemia (ocieplanie się klimatu, topnienie lodowców, zimy bez śniegu i mrozu, nadzwyczaj upalne lata, niezwykle niskie stany wód w rzekach) – wcale nie są wywołane tylko tym, że my żyjemy “nieekologicznie”. Te zmiany są wywołane tym, że na planecie Ziemia, o skończonej przecież powierzchni lądów zdatnej do zamieszkania, z roku na rok – przybywa wciąż ludzi. Naturalne potrzeby życiowe wciąż rosną, a przemysł (tylko dla zysku “przedsiębiorców) wciąż ostatnio produkuje zamiast solidnych i trwałych produktów – buble, które z założenia MUSZĄ się zepsuć najdalej kilka dni po upływie obowiązkowej, 24-miesięcznej gwarancji producenta. Kapitalizm sam z siebie nie jest w stanie funkcjonować w takich warunkach. Ten “najlepszy” na świecie ustrój potrzebuje do bezproblemowego funkcjonowania wojen, krachów na światowych giełdach, sztucznie wywołanych niedoborów w różnych częściach świata, na zaspokajaniu których później “przedsiębiorcy” będą mogli “zarabiać”. Otóż jest to BANDYTYZM w najczystszej postaci!!!
  Ostatnia Wojna Światowa zakończyła się 75 lat temu – w maju 1945 roku. Od tamtej pory światowi kapitaliści – “przedsiębiorcy” na wszelkie sposoby próbowali wywoływać na świecie różne niedobory, na zaspokajaniu których mogliby się szybko “dorobić”.
  Gdy zobaczyli, że to już niemożliwe – zaserwowali nam coś nowego. Światową, śmiertelnie niebezpieczną “pandemię”. Lock-down’y w wielu krajach, wskaźniki gospodarek wielu krajów poleciały w dół, tysiące firm zbankrutowało, miliardy pracowników straciło pracę, jedyny sposób zdobycia środków niezbędnych do przeżycia.
  Mimo to światowi kapitaliści, “przedsiębiorcy” – wciąż straszą nas śmiertelną “pandemią” i kolejnymi restrykcjami i obostrzeniami. Najwyraźniej wciąż nas (zwykłych ludzi) zbyt dużo pozostaje żywych na planecie Ziemia.
  A wszystko to przez najgłupszy w historii ludzkości “wynalazek” Fenicjan: przez piniądze!!!

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here