Oznakowanie na ul. Lwowskiej? “Co autor miał na myśli?” (ZDJĘCIA)

3
4233
fot. ZielonaNews.pl

Przy ul. Lwowskiej, w okolicach wyjazdu z centrum handlowego Estrada Park na kierowców czeka niecodzienny widok. Oznakowanie poziome to labirynt znaków. – Tak obecnie wygląda oznakowanie poziome na Lwowskiej, ciekawe co autor miał na myśli – napisał do nas Pan Daniel i przekazał zdjęcie. Pojechaliśmy na miejsce. I rzeczywiście oznakowanie pozostawia wiele do życzenia.

Czytaj dalej za reklamą —>Zdjęcie przysłane przez Czytelnika/ fot. Czytelnik, pan Daniel

Oznakowanie przy ul. Lwowskiej

Czytaj dalej za reklamą —>Oznakowanie przy ul. Lwowskiej z całą pewnością jest nieczytelne dla kierowcy. Nie ma wyraźnego rozdzielenia pasów a znaki nachodzą na siebie i wzajemnie się wykluczają. Zapytaliśmy w magistracie, co tu się dzieje. – Zarówno przebudowa dróg jak i oznakowanie nie zostało jeszcze odebrane od wykonawcy. Wykonawca zobowiązany jest do poprawy oznakowania – poinformowała nas Monika Zapotoczna z urzędu miasta.

Czytaj dalej za reklamą —>Przypomnijmy, że przy ul. Lwowskiej w związku z budową centrum handlowego przebudowano drogę tak by kierowcy wyjeżdżający z Estrada Park mogli płynnie wpasować się w ruch w przy ul. Lwowskiej. Jak wynika z informacji z magistratu prace nie zostały jeszcze odebrane, w związku z czym, można się spodziewać, że wkrótce zostaną naniesione poprawki.

PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here