Otwarcie S3. Jak się jedzie po nowej drodze? (WIDEO)

8
1925
fot. ZielonaNews.pl

Dziś, w piątek 30 listopada,  uroczyście oddano odcinek drogi ekspresowej S3 od Zielonej Góry do Niedoradza. Odcinek o długości 13,3 km po godz. 12.00 jest już przejezdny. Drogowcy uprzątnęli ostatnie blokady i wprowadzili ruch na trasie.

Otwarcie drogi ekspresowej S3. Jak się jedzie nową trasą?

Nam udało się już jechać drogą S3, jeszcze przed otwarciem. Jazda po pustej S3 sprawa przyjemność! Zobaczcie wideo! Więcej informacji na temat oddanego odcinka S3 przeczytacie na naszej stronie: Otwarcie S3. Na weekend pojedziemy dwoma jezdniami na odcinku Zielona Góra-Niedoradz!

PODZIEL SIĘ

8 KOMENTARZE

 1. Otworzyli i fajnie. Tylko stara trójka dalej zamknięta na głucho. Skoro jest już pozwolenie na użytkowanie to z jakiego powodu dalej utrudnia się dojazd do Suchej czy Ługowa. Od 4 lat jeździmy objazdami i dalej „wadza” ma nas gdzieś…

 2. Jakie zadowolone twarze. Coz za usmiechy. Kolejny sukces! Brawo. Moze jeden z tych panow kupi moje mieszkanie, w bloku nr 17, z pieknym widokiem na S3??? Codziennie bedzie mozna podziwiac z okien swoj sukces i chodzic spac upajajac sie dzwiekem owego sukcesu! Zapraszam do zakupu mieszkania!

 3. Od dzisiaj tj.w same „Andrzejki” mamy nowy wjazd do miasta.

  Jet to łącznik od ronda na Szosie Kisielińskiej do trasy S 3.

  Bardzo fajna sprawa, skróci wyjazd ze wschodniej części miasta na S 3, usprawni połączenie z zachodnią jego częścią, można teraz szybko dostać się na ul. Sulechowską, Batorego itd.

  Ale jak się wjeżdża łącznikiem do miasta to się ma wrażenie, że to droga prowadząca na jakieś wysypisko śmieci, gruzowisko a nie wjazd do 130 tys. miasta.

  Pierwsze co zobaczymy to pozostałości po betoniarni z jednej strony a z drugiej strony ulicy resztki bazy PBO.

  Następnie olbrzymią halę otoczoną zwałami śmieci. Po przejechaniu ok 200 m można się zorientować że to zielonogórskie markety INTERMARCHE i Brico Marche.

  Z frontu to wygląda jak market ale z tyłu.

  Tam franczyzobiorca zapomniał co to ład i porządek.

  I taką to mamy wizytówkę.

  Myślę że księciunio wyśle swoich umyślnych, którzy spowodują że właściciele tych bałaganów doprowadzą do porządku te miejsca.

  Panie bezradny Budziński rusz się na spacer i zobacz jak to wygląda, a przy okazji możesz otworzyć nowy zjazd dla działkowców.

 4. Czy mnie wzrok myli, czy lewą jezdnią pod prąd podąża ciężarówka? ( na trzecim filmiku)

 5. Do Andrzej50.
  Dobrze widzisz, tylko, że filmik kręcono przy zamkniętej wschodniej nitce S3 (taki przejazd dla ViP-ów), a ruch na starej części był dwukierunkowy.

 6. Jedna z lepszych inwestycji. Nie trzeba się tłuc przez pomorskie, tylko szybko łącznikiem, zwłaszcza z Jędrzychowa na Wrocławską, a następnie na Wrocław. Na Jędrzychowie cisza i spokój, żaden hałas nie przeszkadza.
  Pozdrawiam,
  Szczęśliwa Zielonogórzanka

 7. Wszystko ładnie pięknie ale jakość nawierzchni na odcinku z Zielonej do Nowej Soli zostawia dużo do życzenia. Same nierówności i tąpnięcia!! I to jest tak zwana wymiana nawierzchni na nową?? Buuaahhaaa. Tylko wizualnie wygląda dobrze. Kto takie coś odbiera? Jak dla mnie fuszerka. Poza tym świetna inwestycja długo wyczekiwana i niezmiennie ważna ;;)) :))

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here