Wkrótce otwarcie McDonald’s przy ul. Sulechowskiej (ZDJĘCIA)

3
4221
otwarcie McDonald's przy ul. Sulechowskiej
fot. ZielonaNews.pl

Otwarcie McDonald przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze nastąpi lada dzień. Gołym okiem widać, że prawie wszystko jest gotowe, a dopracowania wymagają detale. Wnętrze jest już wyposażone, a na zewnątrz wszystko wydaje się gotowe. Kiedy otwarcie lokalu?
Czytaj dalej za reklamą —> Kiedy otwarcie McDonald’s przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze?

Oba nowe obiekty, które znajdują się nieopodal CRS, powstały naprawdę szybko, a zmiany na placu budowy były widoczne z miesiąca na miesiąc. Przypomnijmy, że działkę pod zabudowę miasto przekazało w 2017 roku za 6,6 mln zł. W lipcu 2018 roku ruszyła budowa sklepu  (zobacz: Rusza budowa Agata Meble) Nieco później rozpoczęto prace przy budowie McDonald’s (zobacz: Rozpoczęcie budowy McDonald’s w Zielonej Górze przy ul. Sulechowskiej). Na ogrodzeniu przy McDonald’s pojawiła się informacja, że wkrótce będzie otwarcie lokalu. Z wcześniejszych informacji wynika, że restauracja typu fast food będzie otwarta prawdopodobnie w czerwcu. I wszystko wskazuje, że w tym terminie uda się to zrobić. Prośbę o dokładną informację dotyczącą otwarcia lokalu wysłaliśmy do biura prasowego McDonald i czekamy na odpowiedź.

Czytaj dalej za reklamą —>Z kolei, jak nas wcześniej poinformowano,  otwarcie nowego salonu Agata w Zielonej Górze zostało zaplanowane na 3. kwartał 2019 roku.

McDonald’s koło kompleksu sportowego, w miejscu, gdzie był las? To wzbudza kontrowersje

Czytaj dalej za reklamą —>O postępach prac przy budowie tej restauracji typu fast food pisaliśmy kilkukrotnie. Wielu z naszych Czytelników krytykuje lokalizację obiektu. Otwarcie McDonald’s przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze wzbudza kontrowersje. Są tacy, którzy cieszą się z otwarcia lokalu i z pewnością skorzystają, ale pojawiają się głosy, że nie powinien powstawać przy kompleksie sportowym.

Mieszkańcy miasta krytykują lokalizację fast foodu

Czytaj dalej za reklamą —> 

– Tak pięknie było wjeżdżać do ZG..las, centrum rekreacji….za rok wyjdzie kto komu i co ważniejsze ile…ja uważam, że nie warto było, … nie wszystko co się opłaca warto.. – wspomina pani Dorota. Z kolei pan Filip komentuje ostro: Fast food obok centrum rekreacyjno-sportowego. Tylko przyklasnąć i pogratulować głupoty – pisze. A pan Krzysztof dodaje:  Po basenie z CRS szybko pędem do Maka na padlinkę w bułce i dużą Cole. A pan Andrzej pisze: Świetna lokalizacja i jednocześnie reklama zdrowego trybu życia – obok obiektu sportowo-rekreacyjnego powstaje fast-food. Co jeszcze wymyślą władze miasta? Jaka opinia radnego (lekarza) Górskiego? Proponuję zamienić cały CRS w jadłodajnię i nie zawracać ludziom głów, że sport to zdrowie. (zobacz komentarze pod naszym artykułem na Facebooku: McDonald’s w Zielonej Górze przy ul. Sulechowskiej)

Szkoda, że miejskie inwestycje nie idą tak prężnie

Otwarcie McDonald przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze budzi zainteresowanie chociażby z powodu tempra prac, które narzucili wykonawcy inwestycji. Mieszkańcy zwracali niejednokrotnie uwagę, że podobne tempo mogłoby być na innych, miejskich inwestycjach. – Szkoda, że inne roboty te priorytetowe stoją w miejscu i rujnują ludziom biznesy – zauważa pan Przemysław. A pan Andrzej dodaje: Szkoda że most na Batorego tak im nie idzie. Podobnego zdania jest pan Grzegorz: Mogliby zrobić też wiadukt na Batorego.

Trudno nie zauważyć tempa prac. Poza budynkami została także przebudowana droga przy CRS.

Publiée par Zielona News sur Vendredi 19 avril 2019

 

 

PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

  1. Już tam biegnę aż nie do biegnę, wydam wszystkie moje biedronkowe pieniążki.
    Czemu tak drogo kawa USA w MC kosztuje $1.50 czyli nie całe 6 złote a u nas ta sama kawa 7-8 zł jak to możliwe? To nie są ceny na polską kieszeń, łupią nas tu.

  2. Przede wszystkim miasto niema wpływu na szybkość prac ani w Maku ani przy moście na Batorego,przeciez nie siedzą na budowie pracownicy urzędu,a co do tego gdzie Mc Donald umiejscowiony to kazdy ma rozum i wybór miedzy Crs a restauracją jest wolny i przypominam ze na terenie crs tez jest restauracja gdzie świństwa sprzedają😂

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here