Jakie filmy chcemy zobaczyć w kinie samochodowym? Jest ankieta!

1
2797
Otwarcie kina samochodowego w Zielonej Górze. Kiedy?
Zdjęcie autorstwa Gustavo Fring z Pexels

Pod koniec kwietnia informowaliśmy, że na Facebooku pojawiło się wydarzenie dotyczące otwarcia kina samochodowego w Zielonej Górze. Teraz na fanpage udostępniono ankietę z listą filmów.  – Jakie filmy chcielibyście zobaczyć na naszym ekranie? – piszą organizatorzy.
Kino samochodowe w Zielonej Górze. Jakie filmy chcemy zobaczyć?

Na fanpage Auto kino Zielona Góra pojawiła się ankieta z listą kilkudziesięciu filmów. Póki co największym zainteresowaniem cieszy się Pulp Fiction, Wilk z Wall Street i Leon Zawodowiec. Ankietę znajdziecie tutaj: Kino samochodowe w Zielonej Górze.

Duże zainteresowanie otwarciem kina samochodowego w Zielonej Górze
Pomysł uruchomienia kina samochodowego w Zielonej Górze cieszy się dużym zainteresowaniem. Zainteresowanych wydarzeniem jest prawie 10 tys, osób, a 1,2 tysiąca osób deklaruje, że weźmie udział. Jak zapowiadają organizatorzy kino samochodowe w Zielonej Górze będzie odbywać się z zachowaniem obowiązujących wymogów bezpieczeństwa, a widzowie filmy będą oglądać z własnego samochodu. Jak zapewniają organizatorzy takie rozwiązanie ma umilić czas kiedy mamy zachowywać społeczny dystans.

Nie jest znana data otwarcia kina samochodowego w Zielonej Górze
Data rozpoczęcia kina samochodowego w Zielonej Górze ma być podana w najbliższych dniach, podobnie jak i program. Zgodnie z zapowiedziami kino będzie działało od czwartku do niedzieli od godz. 20.00. A w weekendy odbywać się będą również pokazy rodzinne z popularnymi filmami dla dzieci (od godz. 18.00). Wydarzenie na Facebooku znajdziecie tutaj: Kino samochodowe w Zielonej Górze.

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. 28 maja to bedzie juz po wyborach. Ciekawe czy prezydent Biedroń przyjedzie na emisje filmu o procesie rządu i aferze: ‘miska ryżu ‘.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here