Otwarcie Kauflandu przy ul. Energetyków w Zielonej Górze. Znamy datę!

2
9159
fot. ZielonaNews.pl

Tesco przy ul. Energetyków zostało zamknięte z końcem ubiegłego roku. W jego miejsce ma pojawić się Kaufland. Kiedy? Już w przyszłym tygodniu.
Czytaj także: Tesco zamknięte. A co ze stacją paliw?

Kiedy otwarcie Kauflandu w Zielonej Górze?

Od 31 grudnia nie działała hipermarket Tesco przy ul. Energetyków w Zielonej Górze. Nowym operatorem spożywczym w tej lokalizacji będzie Kaufland. Wygląda na to, że prace związane z przygotowaniem sklepu pod nowym szyldem idą szybko. A zakupy będziemy mogli zrobić tu w przyszłym tygodniu. – Otwarcie sklepu Kaufland w Zielonej Górze przy ul. Energetyków zaplanowane jest na czwartek 25 lutego – poinformowała ZielonaNews.pl Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej.

Co z lokalizacją przy ul. Wyszyńskiego?
Co się stanie ze sklepem przy ul. Wyszyńskiego? Póki co jeszcze działa, a termin zamknięcia placówki nie jest znany. – Druga lokalizacja Tesco w Zielonej Górze jest przedmiotem transakcji sprzedaży polskiego biznesu Tesco do Salling Group. Trwa postępowanie UOKiK w sprawie udzielenia zgody na finalizację umowy. Po jej otrzymaniu do 18 miesięcy sklep przejdzie rebranding i będzie dalej funkcjonować pod szyldem Netto. Pracownicy, zgodnie z umową, przejdą do nowego właściciela – wyjaśniło nam na początku stycznia biuro prasowe Tesco.

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Jak pieknie brzmi. Zostalo napisane – „pracownicy przejda do nowego wlasciciela”. Zapewne sie cepiam, ale ……… Nowy wlasciciel bedzie bardziej ludzki. Ciekawym jaki bedzie nowy pracodawca.

  2. Nie zapomnijcie,tak jak w Castoramie załozyć związków zawodowych. Już teraz szykujcie akcje strajkowe i zadajcie podwyzek. Jak otwierali castorame ,to żółte ludki nadskakiwaly klientów ,moze w czyms pomóć? A teras to spasione koty i paniska.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here