Otwarcie kąpieliska H2Ochla już w najbliższy weekend! Jakie ceny biletów?

0
2096
fot. ZielonaNews.pl

Miasto startuje z otwarciem kąpieliska w Ochli. Otwarcie zaplanowano na 1 czerwca o godz. 10.00.

Urząd miasta poinformował, że już 1 czerwca będzie można skorzystać z kąpieliska w Ochli. Dojechać na miejsce można nie tylko samochodem, ale także rowerem. Jednoślady jednak będą musiały być zostawione przed wejściem. A osoby na rowerach i hulajnogach nie będą wpuszczane. – Można też dojechać autobusem komunikacji miejskiej. W sobotę i niedzielę zostanie wydłużona trasa autobusów linii 0, które w godz. 10.00-20.00 będą dojeżdżać na kąpielisko – informuje urzad miasta.

Na terenie kąpieliska nie mogą przebywać zwierzęta. – Na obiekcie obowiązuje zakaz: palenia wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, picia alkoholu poza miejscami do tego przeznaczonymi (gastronomia/strefa palacza), grillowania i palenia ognisk, odtwarzania głośnej muzyki. Ze względów bezpieczeństwa nie można wnosić produktów w szklanych opakowaniach, czy latać dronami – informuje magistrat.

Jakie ceny biletów na kąpielisku H2Ochla?

Biletu dla osób posiadających kartę H2Ochla, Zgrana Rodzina, ZGrani Zielonogórzanie 50+ i z kartą Dużej Rodziny za 4 godziny zabawy zapłacą za bilet ulgowy 10 zł za normalny 15 zł. zł. Koszt biletu całodniowego to odpowiednio: 20 zł i 30 zł.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here