Otwarcie basenu w Drzonkowie. Kiedy popływamy “pod chmurką”?

2
860
fot. ZielonaNews.pl

Od 6 czerwca baseny w Polsce mogły wznowić swoją działalność. W Zielonej Górze żaden jednak nie został otwarty. Powodem są względy bezpieczeństwa. Wiemy jednak, że wraz z rozpoczęciem wakacji będziemy mogli skorzystać z kompleksów basenowych w naszym mieście.Kiedy otwarcie basenu odkrytego w Drzonkowie?

Jak już pisaliśmy baseny w Zielonej Górze zostaną otwarte 26 czerwca (czytaj więcej: Otwarcie basenów w Zielonej Górze). Wciąż jednak wielu zielonogórzan do nas pytania o datę otwarcia otwartego basenu w Drzonkowie. Tutaj podobnie jak w przypadku basenu CRS i przy ul. Wyspiańskiego otwarcie zaplanowano na 26 czerwca.

Otwarcie basenu w Drzonkowie
Cały kompleks basenów w Drzonkowie będzie otwarty 26 czerwca. Otwarta zostanie zarówno kryta pływalnia jak i kompleks basenów na zewnątrz. – Tego dnia otwarte zostaną pływalnie zewnętrzne tj. olimpijska 50m. oraz rekreacyjna 25m. Pływalnie dostępne będą z zachowaniem obowiązujących zasad epidemiologicznych – informuje Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji. W kasie poinformowano nas, że ceny biletów nie są jeszcze znane.

 

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here