Osoba na kwarantannie. Była agresywna, nie chciała słuchać personelu medycznego

0
1434
fot. ZielonaNews.pl

Do jednej z lecznic w powiecie świebodzińskim trafiła kobieta, która została poddana kwarantannie. Była agresywna. Konieczne było wsparcie policji.

Policja ma pełne ręce roboty
Policjanci cały czas interweniują, nie tylko w przypadkach związanych z koronawirusem, ale także np. choćby podczas awantury domowej lub kradzieży sklepowej. Dodatkowo muszą dbać o swoje zdrowie. By chronić siebie policjanci posiadają specjalne kombinezony, w których mogą interweniować wobec osób poddanych kwarantannie. Tym razem dodatkowej ochrony musieli użyć w przypadku kobiety będącej na kwarantannie, która trafiła do lecznicy w powiecie świebodzińskim.

Kobieta była agresywna
–  Do jednej z lecznic trafiła kobieta, która poddana została kwarantannie. Była ona agresywna i nie podporządkowywała się poleceniom personelu. Na miejscu policjanci w specjalnych kombinezonach podjęli interwencje i udzielili niezbędnej pomocy. Dzięki mundurowym sytuacja została opanowana – informuje Marcin Ruciński z KPP w Świebodzinie. I podkreśla: jest to tylko jedna z wielu interwencji, którą na co dzień podejmują policjanci, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom. Dodatkowo funkcjonariusze pomagają pilnować granic oraz kontrolują osoby poddane kwarantannie.

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here