Inteligentne mieszkania na os. Mazurskim. Ruszyła budowa (WIZUALIZACJE)

0
1629
fot. Materiały Inwestora

W czerwcu  ruszyła budowa kolejnych dwóch budynków mieszkalnych przy ul. Augustowskiej w Zielonej Górze. Luksusowe mieszkania będą dostępne w przyszłym roku. Ale można je już rezerwować.

Kolejna inwestycja na os. Mazurskim

Komfortowe mieszkania w przyjaznej okolicy na os. Mazurskim cieszą się powodzeniem. Teraz inwestor planuje budowę kolejnych dwóch budynków, w których dostępnych będzie po 36 mieszkań. Kuchnie mogą być zarówno z aneksem, jak i bez.  Budynki będą miały trzy piętra. Będzie winda a obiekty będą ogrodzone. Przy wjazdach/wyjazdach zamontowane zostaną szlabany. Na ostatnim piętrze znajdować się będą mieszkania wyposażone zarówno w taras, jak i balkon. Do każdego mieszkania należeć będzie piwnica. Budynki będą wyposażone w halę garażową. Zamontowany zostanie również monitoring.

Inteligentne rozwiązania w mieszkaniach

Co więcej, mieszkania w noworealizowanych na os. Mazurkim obiektach, będą wyposażone w innowacyjne rozwiązania ułatwiające lokatorom użytkowanie. I tak w inteligentnych mieszkaniach będziemy mogli sterować oświetleniem, drzwiami i innymi urządzeniami w domu.  Lokator będzie miał możliwość wyboru schematu tygodniowego prostego (np. codziennie o 6 rano podniosą się rolety i włączy lub wyłączy ogrzewanie) oraz dodatkowo schematu zdarzeń (np. przy otwarciu okna automatycznie zmniejszy się temperatura w grzejnikach lub gdy zaparkujemy pod domem, to podniosą się rolety i włączy klimatyzacja w mieszkaniu). Mało tego, budynki będą wyposażone w wideofony. Wszystkie te ułatwienia z pewnością wpłyną na wysoki poziom życia w mieszkaniach na os. Mazurskim

Przyjazne, komfortowe otoczenie

Inwestycja zlokalizowana jest w północno-wschodniej części Zielonej Górze przy ul. Augustowskiej. Budynki znajdują się w przyjaznej okolicy w otoczeniu lasów, z dobrą infrastrukturą drogową i przy sieci ścieżek rowerowych. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z miastem, dojazd samochodem do centrum zajmie nam zaledwie pięć minut.

W okolicy realizowanej inwestycji znajdują się: Centrum Handlowe Pomorskie – Intermarche Super, przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum, biblioteka, placówki bankowe, przychodnia lekarska, ośrodek rehabilitacyjno-zabiegowy, dwie apteki, posterunek policji, dwa sklepy „Biedronka”, stacje benzynowe Orlen i Intermarche pizzeria, usługi fryzjerskie oraz całodobowe: piekarnia i sklep. Natomiast w odległości kilkaset metrów, na sąsiednim Osiedlu Pomorskim, znajduje się kompleks handlowo-usługowy.

Początek budowy pierwszego budynku, większego, zaplanowany jest na czerwiec. Realizacja tej inwestycji potrwa 10-12 miesięcy. Na koniec roku inwestor rusza z drugim budynkiem. I tu budowa też potrwa 10-12 miesięcy.

Szczegóły inwestycji znajdziecie także na stronie inwestora KLIK

 

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here