Opowiedz o wymarzonych oświadczynach i wygraj kolację dla dwojga!

0
250

Statystycznie 40% Polaków zaręcza się w Walentynki. Nic dziwnego – ten dzień to właśnie czas zakochanych. Nie da się piękniej wyznać miłości niż słowami zwiastującymi chęć spędzenia z drugą osobą całego życia. Dlatego właśnie Galeria Grafitt zorganizowała konkurs walentynkowy. Do wygrania romantyczna kolacja dla dwojga.

Wymarzone oświadczyny

Paryż, zachodzące słońce, ukochany mężczyzna. Domowe zacisze, romantyczna kolacja, chłopak z wyjątkową niespodzianką. Wypad do ulubionego miejsca w górach, wspólna wyprawa na szczyt, a po jego zdobyciu oświadczyny. Pomysłów na zaręczyny jest wiele, a każda kobieta posiada pewnie swoją wymarzoną wersję dnia, w którym otrzyma pierścionek i słysząc słowa „wyjdziesz za mnie”, powie magiczne „tak”.

Konkurs Galerii Grafitt

Wie o tym Galeria Grafitt, która na portalu społecznościowym Facebook pyta: Jak powinny wyglądać Twoje wymarzone oświadczyny? Aby wziąć udział, pod postem konkursowym należy zamieścić kilkuzdaniowy opis, zdjęcie lub film prezentujący wymarzone oświadczyny. Organizator na odpowiedzi czeka do 12 lutego. Na zwycięzcę czeka voucher na romantyczną kolację dla dwojga. Szczegóły konkursu pod linkiem: http://bit.ly/Oswiadczyny_Twoich_marzeń_konkurs_Galeria_Grafitt

 

Źródło: Tekst sponsrowany

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here