Odbędzie się trening charytatywny. Poćwiczysz i pomożesz zwierzętom

0
149
fot. materiały prasowe
Michał Wyszyński – Instruktor Treningu Funkcjonalnego łączy siły Z Biurem Ochrony Zwierząt w pomocy na rzecz czworonogów i organizują charytatywną akcję. Będzie można zadbać o kondycję i jednocześnie pomóc zwierzakom.Odbędzie się trening charytatywny

Charytatywny Trening dla podopiecznych Biura Ochrony Zwierząt zaplanowano na 19 czerwca w Parku Piastowskim o godz. 17.00. – Trening będzie przeprowadzony w systemie treningowym TACFIT i zostanie poprowadzony tak, aby dosłownie każdy mógł wziąć w nim udział. Poprzez zawarcie w treningu precyzyjnego systemu progresji (utrudnień) i regresji (ułatwień) na pewno każdy da radę! W trakcie treningu zastosujemy WYŁĄCZNIE ćwiczenia z użyciem masy ciała; bez kettli, maczug czy innych przyrządów. Udział w treningu kosztować będzie 20 zł, a cała kwota przeznaczona będzie na funkcjonowanie BOZ i pomoc ich podopiecznym. Dodatkowo dla osoby, która zdecyduje się wpłacić najwyższą kwotę, przewidziany jest osobny trening personalny! – wyjaśniają organizatorzy.
Każdy uczestnik otrzyma także kupon na dowolną usługę w salonie groomerskim Carol-Anne Wyszyńska Salon Pielęgnacji Psów i Kotów.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here