Dziś na deptaku odbędzie się happening “Trzask na zmianę”

1
649
fot. Mirosław Materek

Dzisiaj spod ratusza wyruszy marsz, w którym wezmą udział osoby popierające kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego.
Marsz Lubuszan ceniących wolność, równość, przyjaźń, demokrację

– 10 lipca o godz. 17:00 rozpoczynamy spod ratusza w Zielonej Górze marsz Lubuszan ceniących wolność, równość, przyjaźń, demokrację. Lubuszan popierających Rafała Trzaskowskiego. Przejdziemy spod Ratusza deptakiem do pl. Bohaterów Westerplatte, a następnie na pl. Teatralny – informują na Facebooku organizatorzy, czyli Wspólna Zielona Góra – Wspólne Lubuskie, Lubuszanie wybierają Rafała Trzaskowskiego i Instytut Równości.

Happening pod hasłem “Trzask na zmianę”
Na placu Teatralnym odbędzie się happening pod hasłem “Trzask na zmianę”. – Stworzymy napis z liter, które przywiozą przyjaciele z Gorzowa Wlkp. Będziemy transmitować wydarzenie na żywo – informują organizatorzy akcji. Apelują także by wziąć ze sobą flagi i jasne t-shirty, na których podczas wydarzenia będzie można wykonać z szablonu napis Trzask. Organizatorzy zapowiadają także, że zostanie odśpiewana Pda do radości i piosenka “Jeszcze będzie przepięknie”.  – Przyjdźcie całymi rodzinami – będzie też kącik dla dzieci – zachęcają organizatorzy. Wydarzenia na Facebooku znajdziecie tutaj: Wspólny Lubuski happening “Trzask na zmianę”.

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here