Obiady weselne w Qubus Hotel Zielona Góra. Elegancko, stylowo i z klasą!

0
358
fot. materiały prasowe

Zamiast hucznego wesela elegancki obiad weselny – na taki scenariusz decyduje się coraz więcej osób. Doskonałe miejsce i pomoc w organizacji takiego wydarzenia oferuje Qubus Hotel Zielona Góra. Wyjątkowa oprawa, pięknie podane dania, elegancko udekorowane stoły zachwycą Parę Młodą i weselnych gości.

Obiady weselne w centrum Zielonej Góry

Qubus Hotel Zielona Góra to renomowany lokal położny w sercu Winnego Grodu, z widokiem na Palmiarnię. Dla gości przeznaczona jest specjalna sala, w której pomieści się do 50 osób. Do tego dostępna jest także elegancka, klimatyzowana restauracja i kącik dla dzieci.

Ogromnym atutem hotelu jest zaplecze gastronomiczne i doskonały, oryginalny zestaw potraw przygotowywany z dbałością o każdy szczegół. Bogate, autorskie menu Szefa Kuchni jest dobierane indywidualnie i z pewnością zachwyci smakiem przybyłych gości. Do tego profesjonalna obsługa kelnerska zadba o wyjątkowy nastrój i kameralną, rodzinną atmosferę.

Obiad weselny w Qubus Hotel już od 129 zł/os

fot. materiały prasowe

Qubus Hotel oferuje dwa rodzaje obiadów weselnych: serwowane i półmiskowe. Pierwszy składa się z przystawki, zupy, dania głównego, deseru i napoi. Koszt to 129 zł/ os. W drugiej opcji mamy do dyspozycji zupę, danie główne (kilka rodzajów podanych na półmiskach), a także zestaw różnorodnych deserów oraz napoje. Koszt to 149 zł netto.  Poza tym obiad weselny można uzupełnić zimnymi i ciepłymi zakąskami (szczegóły obiadów weselnych: Obiad weselny Qubus Hotel Zielona Góra).

Obiad weselny i pomoc wykwalifikowanych osób

W organizacji obiadów weselnych pomaga specjalista ds. organizacji przyjęć weselnych, który wspiera Młodych na każdym etapie przyjęcia od przygotowań, po dekorację, ustawienie stołów a nawet wybór potraw. Pod okiem doświadczonej osoby całość zostanie dopięta na ostatni guzik z dbałością o komfort zarówno Młodych jak i gości.

Dla gości z daleka są też pokoje

fot. materiały prasowe

Organizacja obiadu weselnego w Hotelu Qubus ma dodatkowy plus: infrastrukturę hotelową, z której mogą skorzystać goście weselni, którzy przyjeżdżają z daleka. Qubus Hotel Zielona Góra, który skategoryzowany jest na 3*, zapewni komfort i wysoką jakość usług. Dzięki temu zmniejszone także zostają koszty weselne, bo nie trzeba zamawiać dodatkowego transportu dla gości. Plusem jest również darmowy parking pod hotelem.

Atutem Hotelu Qubus Zielona Góra jest jego lokalizacja. Poza tym, że jest usytuowany przy Palmiarni, z której rozciąga się piękny widok na miasto, to w pobliżu (zasięg pieszy) jest także kościół i urząd stanu cywilnego. Qubus Hotel to niewątpliwie doskonałe miejsce na organizację obiadu weselnego.

OFERTA OBIADÓW WESELNYCH W QUBUS HOTEL ZIELONA GÓRA:

  • Klimatyzowane sale konferencyjne dla 50 osób
  • Bogate, autorskie menu Szefa Kuchni dobierane indywidualnie
  • Atrakcyjne ceny menu oraz pokoi dla Gości weselnych
  • Eleganckie dekoracje stołów
  • Parking dla Gości weselnych – GRATIS
  • Pełne wsparcie specjalisty ds. organizacji przyjęć weselnych
  • Kameralna, rodzinna atmosfera
  • Profesjonalna obsługa kelnerska
  • Kącik dla dzieci

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z Hotelem Qubus Zielona Góra

Dowiedz się więcej o ofercie :

tel.: (+48) 68 329 3 200
fax. (+48) 68 329 3 182
tel.: + 48 782 044 430
dmituta@qubushotel.com

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here