Nowe zakażenia w kraju. W woj. lubuskim chorych jest tylko 35 osób!

0
1636
Doctor photo created by freepik - www.freepik.com

Ministerstwo Zdrowia w porannym raporcie poinformowało o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem. Potwierdzono 175 nowych przypadków. Nie ma wśród nich osób z woj. lubuskiego. Wiemy natomiast, że kolejne osoby wyzdrowiały!

Czytaj także: Więcej zdrowych niż chorych w Lubuskiem
Czytaj także: Ile testów wykonuje się w Lubuskiem?

 
W Lubuskiem nie ma żadnych nowych zakażeń, ale są ozdrowieńcy

W woj. lubuskim nie odnotowano żadnych nowych zakażeń. Za to Lubuski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych osobach, które wyzdrowiały. Łącznie w Lubuskiem wyzdrowiało 50 osób z 85 zakażonych. To znaczy, że zaledwie 35 osób jest wciąż chorych. – 31 osób jest hospitalizowanych, 82 osoby pozostają w kwarantannie, 424 objęte są nadzorem epidemiologicznym (stan na 24 kwietnia) – informuje Lubuski Urząd Wojewódzki. Poniżej znajdziecie wykres z krzywą zachorowań w Lubuskiem. Więcej wykresów znajdziecie na naszej stronie: Wykresy zachorowań w Lubuskiem.
 

Skąd są osoby zakażone w kraju?

-Mamy 175 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: śląskiego (52), dolnośląskiego (34), wielkopolskiego (30), małopolskiego (18), pomorskiego (17), zachodniopomorskiego (7), opolskiego (7), lubelskiego (4), kujawsko-pomorskiego (3) i podlaskiego (3) – informuje Ministerstwo Zdrowia.

Czytaj także: Lubuskie na wykresach – WYKRESY
Czytaj także: Szpital zamówił testy. Wynik poznamy w godzinę, ale brak zgody rządu

 

 

Kolejne osoby zmarły
Ministerstwo poinformowało o kolejnych zgonach.- przykrością informujemy o śmierci 5 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 82-K Poznań, 71-K Racibórz, 53-K, 90-M Tychy, 74-M Kraków. Wszystkie osoby miały choroby współistniejące. Liczba zakażonych koronawirusem: 11 067/499 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).- informuje ministerstwo.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here