Nowe meble w ofercie TwójPasaż.pl

0
220
fot. materiały prasowe

Nic tak nie cieszy, jak zmiana wystroju domowych pomieszczeń. Czasem wystarczy mały stolik kawowy czy kilka półek i pomieszczenie wygląda inaczej. Największym zainteresowaniem cieszą się obecnie meble w stylu industrialnym. Będziesz nimi zaskoczony: piękne projekt i przemyślana funkcjonalność – to się naprawdę podoba!

Regały nie tylko na książki

Każdy z nas ma w domu dużo bibelotów, książek i kwiatów, które wymagają odpowiedniej ekspozycji. W tej sytuacji żaden mebel nie przebije funkcjonalnością regału pokojowego. Na nim swobodnie pogrupujemy różne przedmioty i wyeksponujemy te najbardziej dekoracyjne. To także świetne miejsce do postawienia ramek ze zdjęciami i ulubionych roślin. Zainspiruj się meblami z naszej najnowszej oferty, zielonogórskiego sklepu internetowego TwójPasaż.pl : https://twojpasaz.pl/pl/c/Regaly-pokojowe/2001

Nowoczesne pufy dekoracyjne

fot. materiały prasowe

Pufy pokojowe mają w salonach prawie wszyscy. Nie zajmują wiele miejsca, są dodatkowym siedziskiem dla gości a dla domowników podnóżkiem przy kanapie lub fotelu. Kojarzymy je jako niewielki sześcian, czasem ze schowkiem w środku. Obecnie wybór modeli jest ogromny, a współczesne projekty puf są zaskakujące. To piękne, designerskie meble, które zaskoczą Cię jakością wykonania.

Przedpokój w nowej aranżacji

fot. materiały prasowe

Przedpokój zazwyczaj traktujemy obojętnie. Wieszamy jakikolwiek wieszak, wstawiamy szafę i nie zastanawiamy się nad jego ogólnym wyglądem. To błąd. Przedpokój to wizytówka naszego mieszkania, pierwsze pomieszczenie, które widzą nasi goście. Warto zadbać zatem o jego funkcjonalność i modny wygląd.

Zielona Góra: bezpłatne odbiory zakupionych produktów

Produkty zamówione na internetowej stronie sklepu www.twojpasaz.pl można bez kosztów odebrać w Zielonej Górze na terenie Zastalu, ul. Sulechowska 4a, budynek 45 w godzinach 8.00 – 16.00 po wcześniejszym telefonicznym umówieniu odbioru: 68 506 50 56

Sklep TwójPasażpl faktury lub paragony wysyła na maila, do samodzielnego wydruku przez Klienta. Zapraszamy!

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here