Nowe elementy do zabawy i grille w Dolinie Gęśnika. Koszt to kilkaset tysięcy złotych

0
551
fot. ZielonaNews.pl

Urząd miasta wyłonił wykonawcę zadania związanego z budową małej architektury w Dolinie Gęśnika. Mają tu zostać zamontowane urządzenia zabawowe i grille. Koszt inwestycji oszacowano na nieco ponad 306 tys. zł.
Nowe elementy w Dolinie Gęśnika

Jak pisaliśmy na naszym portalu, urząd miasta planuje budowę pięciu stanowisk do grillowania, a także zestaw zabawowy (szczegóły dotyczące inwestycji znajdziecie tutaj: Nowe elementy w Dolinie Gęśnika). Pięć firm złożyło oferty na wykonanie zadania. Najtańszą ofertę zaproponowała firma z Krakowa Metalworks sp. z o.o., która za wykonanie inwestycji chce 306 147 zł.  I to właśnie ta firma wygrała przetarg.

Co z toaletami?
Przypomnijmy, że przy okazji inwestycji mieszkańcy zwracali uwagę na brak toalet. Zapytaliśmy magistrat, jakie ma plany odnośnie szaletów. Od magistratu otrzymaliśmy taką odpowiedź: Na ten moment nie planujemy budowy miejskich toalet na terenie Doliny Gęśnika, dlatego w sezonie otwarcia parku linowego „Gęsie Tarasy” dostępna jest toaleta dla mieszkańców. Kompleks sportowy „Orlik” przy ul. Źródlanej będzie otwarty od 15.03.2023 r. Godziny otwarcia: pn-pt 12:00-20:00, sb-ndz 10:00-20:00. Więcej przeczytacie na naszym portalu: Co z toaletami w Dolinie Gęśnika?

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here