Nowe ekrany akustyczne przy Trasie Północnej pomazane (ZDJĘCIA)

3
655
fot. ZielonaNews.pl

– Dopiero co postawili ekrany, a już jacyś wandale już je zniszczyli – napisała do nas Pani Agata. Mieszkańców pobliskich bloków sprawa bulwersuje.

Pod koniec czerwca rozpoczęły się prace przy budowie ekranów akustycznych przy Trasie Północnej. Tę inwestycję wytypowali mieszkańcy w budżecie obywatelskim. Zaledwie kilka dni temu prace przy ekranach się zakończyły.  Na nowiutkich ekranach pojawiły się bazgroły.
Mieszkańcy zbulwersowani

– Okropne. Najgorsze, że jak widać, nic się z tym nie da zrobić. Ohydne bazgroły nie kryje zażenowania pani Hanna.  Pan Oskar dodaje: No ręce opadają. Po co? – pyta. Mieszkańców sprwa bulwersuje. Wskazują przede wszystkim na to, że malujący bazgroły, to wandale, którzy niestety pozostają bezkarni. – Fajnie, że jest inicjatywa zmazywania tych bazgrołów, ale większości uchodzi to bazgrolenie na sucho – komentuje pan Marcin. I dodaje: powinno się ich surowo karać. Szkoda, że nie mają poszanowania dla wspólnego dobra. To powinno się wynosić z domu. Pani Karolina także jest zbulwersowana: Nie wiem, co mają w głowach, ale ich postawa jest żenująca. Powinno się ich surowo karać.

Pogromcy Bazgrołów w Zielonej Górze
W Zielonej Górze działa grupa pod nazwą Pogromcy Bazgrołów. Od kilku lat starają się walczyć z bazgrołami, które pojawiają się na różnego rodzaju obiektach (Na ich fanpage możecie zobaczyć co robią: Pogromcy Bazgrołów). Pewne jednak jest, że konieczne są zmiany legislacyjne by takie działania ukrócić a miejskich wandali zniechęcić do tego rodzaju działań.

Projektowane ekrany mają zapewnić ograniczenie emisji hałasu pochodzącego od istniejącej ul. Trasy Północnej.

Pomazane ekrany przy Trasie Północnej (GALERIA ZDJĘĆ)
PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here