Niezwykły prezent na 18 urodziny. TOP 12 pomysłów

0
122
fot. materiały prasowe

Wyzwanie: znaleźć inny niż zwykle prezent na 18. urodziny. Oto, co wybrać

Znalezienie dobrego pomysłu na prezent na 18. urodziny okazuje się trudniejsze niż wyglądało? To się zdarza – najczęściej wówczas gdy chce się odpowiednio uczcić osiemnaste, a więc jedyne w swoim rodzaju urodziny. Chciałoby się wtedy, by i podarunek wyróżniał się czymś szczególnym.

Łatwo powiedzieć, kiedy jednak przychodzi co do czego, okazuje się, że nieco trudniej zrobić. Wszystko to przez to, że większość produktów – czy nawet, zawężając, prezentów – jest uniwersalna, najczęściej produkowana masowo w taki sposób, aby było tanio, a niekoniecznie dobrze. Czy to odpowiednie podejście, zwłaszcza w kontekście upominku, który dla obdarowywanej osoby miałby stanowić pamiątkę na długie lata, a być może nawet na resztę życia? Nie wydaje się…

Z pewnością zdarzają się i takie osoby, dla których dobre prezenty to wyłącznie praktyczne prezenty – takie, które mogą do czegoś się przydać. Takie osoby niezbyt przychylnie reagują zarówno na ozdoby i dekoracje, jak też wszelkie humorystyczne gadżety pozbawione być może ścisłego zastosowania. Czy to znaczy, że po dobry prezent dla takich osób należałoby udać się do działu z narzędziami i wyposażeniem warsztatowym? Na szczęście niekoniecznie – bo i nawet te typowo praktyczne upominki wcale nie muszą być zwykłe ani nudne.

Nie zapominajmy także o tych, którym wcale nie marzy się praktyczny prezent. O tych, którzy wychodzą z założenia, że rzeczy użyteczne mogą sobie równie dobrze kupić samemu, idealnie dobierając je do własnych potrzeb. Czy to złe podejście? Bynajmniej! Nawet więcej – to całe mnóstwo wspaniałych możliwości do tego, aby popisać się kreatywnością.

Personalizowany prezent na 18. urodziny

Bez względu na upodobania względem tego, jak bardzo użyteczny – lub nie – powinien być upominek, warto zawsze postawić na prezent personalizowany. Dlaczego? Dlatego że można w łatwy sposób uczynić go wyjątkowym. Wystarczy w tym celu dodać samodzielnie wybrane napisy, a jeśli tylko projekt na to pozwala, to również i zdjęcia. To wspaniała metoda na stworzenie upominku absolutnie niepowtarzalnego!

Najlepiej pokażą to konkretne przykłady.

Plakat personalizowany NA 18. URODZINY to upominek z rodzaju tych dekoracyjnych, sentymentalnych, a przy tym mimo wszystko bardzo uniwersalnych. Można umieścić na nim trzy dowolnie wybrane zdjęcia, a obok nich osobistą dedykację. Taki prezent z pewnością znajdzie się na honorowym miejscu w pokoju obdarowanego!

Duża kartka ze zdjęciami na 18. URODZINY to z kolei propozycja dla tych, którzy wychodzą z założenia, że zwyczajne kartki z życzeniami to zbyt mało. Czy mają słuszność, czy tak jest w rzeczywistości – trudno powiedzieć. Pewne jest natomiast to, że ta akurat kartka zbyt mała nie będzie. Wprost nie sposób jej przegapić!

To nie koniec. Oto 10 kolejnych pomysłów na ciekawy prezent na 18. urodziny:

1. Drewniano-metalowy stojak na słuchawki

2. Personalizowana poduszka ze zdjęciami

3. Drewniane nosidło do piwa z grawerem

4. Case do telefonu z własnym zdjęciem

5. Kamienie do whisky w grawerowanej skrzynce

6. Szklana szkatułka na biżuterię

7. Kieliszek do wina ozdobiony skalą

8. Kolorowy ręcznik z mikrofibry

9. Lusterko kieszonkowe w kolorze różowego złota

10. Leżak ze spersonalizowanym oparciem

Jak widać na powyższych przykładach, pomysłów na dobry upominek nie powinno zabraknąć nawet w przypadku najbardziej „wybrednego” czy wymagającego solenizanta. Odrobina kreatywności i gotowe!

Przekonaj się o tym już dzisiaj, wchodząc na Crazyshop.pl. Wybieraj spośród ponad tysiąca pomysłów na prezent na 18. urodziny!

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here