Niespodzianki na otwarciu murali! 4 Żywioły odsłonią się już niedługo (ZDJĘCIA)

0
592

Powstanie murali ilustrujących 4 żywioły to zwycięskie zadanie Budżetu Obywatelskiego. Szpecące zbiorniki wodne zyskały barw i teraz zachwycają mieszkańców Zielonej Góry, a przede wszystkim mieszkańców ul. Chmielnej.

Wielkie otwarcie

Wraz z końcem roku finalizują się ostatnie zadania z zeszłorocznego Budżetu Obywatelskiego, chociaż wiele jest jeszcze w trakcie realizacji. Na zadanie utworzenia murali przy ul. Chmielnej głosowało 400 osób. Wykonanie murali to koszt ok. 150 tys. zł. Mieszkańcy ul. Chmielnej sami wybrali projekty, a realizacją ich na zbiornikach zajęli się Jakub Bitka i Łukasz Chwałek z Ej Studio. Murale powstawały sukcesywnie, najpierw na silosach powstały żywioł powietrza i ognia, później wody, a teraz po stworzeniu obrazu żywiołu ziemi ma nastąpić uroczyste otwarcie. Jak zapowiadają organizatorzy będzie okazja obejrzeć murale z bliska. Na gości wydarzenia będzie czekała niespodzianka i coś ciepłego do ogrzania.
Wielkie otwarcie Murali 4 Żywioły nastąpi 29 listopada o godz. 17.00 przy ul. Chmielnej. Zapraszamy do galerii ukazującej dotychczas stworzone murale w ramach tego projektu.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here