Niebezpieczny wypadek uchwyciła kamera monitoringu (WIDEO)

0
4563
fot. KMP Zielona Góra

W poniedziałek (18 października) w Zielonej Górze kierujący samochodem marki alfa romeo, który najprawdopodobniej zignorował czerwone światło i z impetem wjechał na skrzyżowanie i uderzył w samochód osobowy audi.
O tym jak ważne jest przestrzeganie przepisów i stosowanie się do sygnalizacji świetlnej przekonał się 62-letni kierujący alfą romeo, który w Zielonej Górze zignorował czerwone światło i wjechał na skrzyżowanie doprowadzając do zderzenia z audi. Na szczęście w tym groźnie wyglądającym wypadku nikt nie zginął – informuje zielonogórska policja.

Zignorował czerwone światło
Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i stosowanie się do sygnalizacji świetlnej to kluczowe zasady jakimi należy kierować się na drogach by bezpiecznie dojechać do celu.

W poniedziałek (18 października) w Zielonej Górze przekonał się o tym 62-letni kierujący samochodem marki Alfa Romeo, który jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, zignorował czerwone światło na sygnalizatorze i wjechał na skrzyżowanie ulic Ułańskiej z Westerplatte. W efekcie tego doszło do zderzenia z osobówką marki Audi – wyjaśnia policja.
W wyniku tego groźnie wyglądającego wypadku ucierpiała pasażerka alfy romeo, która z urazem miednicy trafiła do szpitala. Zielonogórscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia drogowego w prowadzonym postępowaniu. Do sprawy zabezpieczono nagranie z miejskiego monitoringu, które zarejestrowało przebieg wypadku.

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here