Reklama
Reklama
Reklama
wtorek, 16 czerwca, 2026
Reklama
Reklama
Reklama
Strona głównaWydarzenia„Niebezpieczeństwo, przejścia nie ma”. Z tego miejsca w Dolinie Gęśnika nie skorzystamy

„Niebezpieczeństwo, przejścia nie ma”. Z tego miejsca w Dolinie Gęśnika nie skorzystamy

Mieszkańcy Doliny Gęśnika muszą liczyć się z ograniczeniami w korzystaniu z popularnego terenu rekreacyjnego. Wszystko najprawdopodobniej z powodu aktów wandalizmu. W Dolinie Gęśnika po raz kolejny zniszczone, pocięte są siatki, na których można było wypoczywać.

Prawdopodobnie w wyniku zniszczeń miasto zdecydowało się ogrodzić teren i ustawić tablice ostrzegawcze z napisem: „Niebezpieczeństwo, przejścia nie ma”. Działania te mają z pewnością chronić mieszkańców przed ewentualnymi wypadkami, dopóki nie zostaną przywrócone uszkodzone elementy infrastruktury.

Staramy się ustalić w Urzędzie Miasta, co się stało i na kiedy zaplanowano naprawę siatek.

Poznaj nasze social media

Sponsorowane

Manicure tytanowy – sprawdź co mówi o nim specjalistka z Zielonej Góry

Jeszcze do niedawna manicure tytanowy kojarzył się głównie z naturalnym wyglądem i jednolitym kolorem. Dziś coraz więcej kobiet odkrywa, że ta metoda stylizacji oferuje...

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj