Nie tylko prezydent, ale i marszałek objęli patronatem Marsz Równości w Zielonej Górze

4
725
fot. ZielonaNews.pl

Jest już pewne, że w przyszłym roku odbędzie się po raz kolejny Marsz Równości w Zielonej Górze. Wydarzenie patronatem objął już prezydent miasta Janusz Kubicki. Teraz dołączyła także marszałek Elżbieta Anna Polak.

Podwójny patronat

– Pani Marszałek Elżbieta Anna Polak zdecydowała się objąć Honorowym Matronatem III Marsz Równości w Zielonej Górze – napisał na swoim fanpage Instytut Równości, organizator wydarzenia. Wydarzenie patronatem objął także prezydent miasta Janusz Kubicki. Organizatorzy podkreślają, że to niezwykłe. – Udało nam się to zrobić jako pierwsze miasto w Polsce, które będzie miało podwójną opiekę Pana Prezydenta i Pani Marszałek – poinformował Instytut Równości.

Kiedy obędzie się III Marsz Równości w Zielonej Górze?

Organizatorzy nie podali jeszcze oficjalnie daty III Marszu Równości. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku marsz odbył się w Dzień Dziecka, co wzbudziło wiele kontrowersji.

PODZIEL SIĘ

4 KOMENTARZE

  1. Mam pytanie do władz miasta (pytanie otwarte): czy dla mieszkańców, którzy nie chcą oglądać tych ekscesów przewidziano jakieś miejsce, w którym mogliby to przeczekać? Nie każdy chce, by jego dzieci oglądały to dziwaczne przedstawienie.
    Osobiście zamierzam wyprowadzić siedzibę mojej spółki poza Zieloną Górę; sam też się przemelduję. Nie będą te ekscesy wspierane z moich podatków.

  2. Gdyby zgłosić nasze wladze do pokojowej nagrody Nobla, to jesteśmy ustawieni i Gożów Wlkp. może nam skoczyć.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here