Nasadzenia przy ul. Boh. Westerplatte już są. Czy to wystarczy? (ZDJĘCIA, SONDA)

5
396

Remont ul. Boh. Westerplatte teoretycznie skończył się już w grudniu ubiegłego roku. Jednak droga wymagała jeszcze wielu korekt, a mieszkańcy wytykali wykonawcy wiele drogowych bubli (czytaj więcej: Drogowe buble przy ul. Westerplatte). Miasto zapowiadało także, że do końca maja będziemy musieli poczekać na nasadzenia.

I tak przechadzając się ul. Bohaterów Westerplatte możemy zauważyć, że nasadzenia już są. Krzaki poustawiane wzdłuż głównej drogi w mieście będą potrzebowały jeszcze trochę czasu by urosnąć. Co o zmianach myślą mieszkańcy? – Szczerze? Trochę mało. Głównie beton. Moim zdaniem mogliby tu posadzić ładnie, równo jakieś drzewka – skomentowała Anna Jankowska z Zielonej Góry.  Pan Jerzy nie zauważył zmian. – O! Nawet nie zauważyłem – przyznał z rozbrajającą szczerością. Z kolei pan Paweł Kruczkowski przyznał, że dla niego jest tak jak powinno być. – To nie park, a główna droga. Często drzewa, czy krzewy przeszkadzają i ograniczają widoczność. Im mniej tym lepiej – przyznał.

A co Wy o tym sądzicie?

Czy wystarczy nasadzeń przy ul. Boh. Westerplatte?

PODZIEL SIĘ

5 KOMENTARZE

  1. Szanowna redakcjo.Co to za zdjęcia,powielające się,niby 12 szt.ale jak już „coś” się robi to może spacerkiem przeszedł by ktoś i pokazał dalsze rejony Boh.Westerplatte.
    Wspominałem o koszach a ich dalej nie ma.
    Pozdrawiam redakcję i do roboty.

  2. Same krzaczki? Trochę mało pomimo, że ogólnie ładnie. Rozumiem, że docelowo ma powstać coś na kształt żywopłotu oddzielającego jezdnie od chodnika? Brakuje trochę niskopiennych drzewek (zwłaszcza na długiej prostej przy jezdni – nie ograniczałoby to w żaden sposób widoczności kierowcom, a wzbogaciło krajobraz) i kolorów. Liczę na wiele rabat kwiatowych (tym razem bez wandali), które to trochę ożywią. No chyba, że te krzaczory kwitną jak urosną ,to zwracam honor 🙂

  3. Doladnie brakuje śmietników, przydały by sie jakieś małe drzewka w donicach( takich jak na deptaku). Miejsca spokojne wystarczy. A nie tylko niskie krzewy…

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here