Wielki, podświetlany napis już jest na Wzgórzu Winnym (ZDJĘCIA)

6
1859
fot. ZielonaNews.pl

Wielki, podświetlany napis stanął na Wzgórzu Winnym. Zamiast “Zielona Góra” jest I love (serduszko, winogrono) Zielona.  Kiedy rozbłyśnie? – Powinien dziś wieczorem – powiedzieli nam pracownicy pracujący przy jego montażu.

Napis powstał z inicjatywy mieszkańców. Najpierw został złożony projekt do budżetu obywatelskiego, potem zielonogórzanie zdecydowali, że jest dobry i oddali na niego odpowiednią ilość głosów. Szukano odpowiedniego miejsca na lokalizację napisu. Trafiło na Wzgórze Winne. I tak stanął nieopodal labiryntu, w pobliżu palmiarni.

PODZIEL SIĘ

6 KOMENTARZE

  1. A teraz na scenę wejdzie gospodarz tego miasta i uratuje projekt. Zakład? Oj nieładnie, nieładnie tak okłamywać wyborców panie Januszu. Nie piszę celowo nazwiska, bo nie starczyło mi klawiatury. Wie pan co? Jeśli to prawda, nie zagłosuję na pana, bo mam dość tej arogancji i lekceważenia mieszkańców.

  2. Wg informacji w mediach zabrakło pieniędzy. Miało być ZIELONA GÓRA, a jest I()Zielona. Czyli z tego wychodzi, że zabrakło na dwie litery. Na prawdę? na dwie litery nigdzie nie znalazły się pieniądze? Twórca pomysłu wycenił cała inwestycję dużo taniej, ale jego nikt nie pytał. I tak to już jest w “Zielonej” Prezydent nikogo nie pyta, wie lepiej.

  3. Bo władza wie lepiej. Nawet jak obywatel głosuje, to grupa trzymająca władzę zdecyduje jak ma być. Bo mieszkaniec taki niedoświadczony, głupiutki, pewnie nie wie czego tak naprawdę chce. Trzeba mu podpowiedzieć, niech się cieszy, skacze i klaszcze! Hej, Winobranie!

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here