Najpopularniejsze serwisy streamingowe

0
27
fot. materiały prasowe

Filmy online to obecnie najpopularniejsze zjawisko w sieci. Od zawsze lubiliśmy oglądać produkcje filmowe w zaciszu swojego domu, ale teraz rozniosło się to do jeszcze większej rangi. Nawet osoby, które do tej pory były dość sceptyczne i wolały wybrać się do kina, aby obejrzeć jakąś produkcję, coraz częściej zasiadają przed ekranem Smart TV, tabletu, telefonu czy laptopa. Sporo w tym zasługi pandemii, która niejako przymusiła nas do zmiany swoich przyzwyczajeń. Gdzie teraz najchętniej oglądamy filmy online?

Najpopularniejsze strony z filmami online

  • Netflix – nikogo nie zaskoczy fakt, że na samym szczycie naszej listy znalazł się Netflix. To jedna z najpopularniejszych platform streamingowych, która oferuje nam oglądanie filmów i seriali online. Z resztą – nie tylko. Netflix ma również wiele autorskich programów typu reality show, którymi można zająć się w deszczowe wieczory. Filmy online są aktualizowane na platformie co miesiąc. Przed końcem miesiąca zawsze można sprawdzić, co proponuje Netflix na kolejny miesiąc i wybrać coś dla siebie. Baza jest bardzo duża, więc każdy odnajdzie coś, co go interesuje.
  • HBO GO – druga najpopularniejsza platforma w Polsce to właśnie HBO GO. Znajdziecie tam wiele filmów, seriali, bajek… Wszystko w najróżniejszych kategoriach. Różnorodność na platformie sprawia, że absolutnie każdy znajdzie tam coś dla siebie, wedle swoich zainteresowań i potrzeb. Również, jak w przypadku Netflixa, baza co miesiąc aktualizowana jest nowymi tytułami. Często znajdziecie tam również kultowe filmy, które doskonale znacie i kochacie.
  • Prime Video – stosunkowo nowa platforma w Polsce, ale zyskuje coraz większe zainteresowanie. Skutecznie od wielu miesięcy zwiększa swoją ofertę, aby zainteresować ludzi na polskim rynku. Znajdziecie tam wiele ciekawych tytułów np. kultowe „Biuro” czy „American Horror Story”, których próżno szukać gdziekolwiek indziej w Internecie.
  • Apple TV+ – jeśli jesteście subskrybentami Apple to propozycja dla was (ale nie musie być). Platforma nie ma jeszcze zbyt wielu tytułów, ale konsekwentnie je dodaje i uzupełnia o genialne produkcje własne. Jest wiele tytułów, które są absolutnie warte zobaczenia. Ale… co wybrać?

Co wybrać do oglądania?

Jeśli nie wiecie, co warto obejrzeć na powyższych platformach streamingowych i jakie filmy online spokeo.pl/film wybrać – wejdźcie na stronę SPOKEO. To strona, którą niegdyś można było znaleźć pod nazwą Pinbook. To tu znajdziecie mnóstwo rankingów, poleceń filmów, recenzji seriali i produkcji filmowych, filmografii i ciekawostek ze świata kina i telewizji. Jeśli nie będziecie mogli się na coś zdecydować, to na pewno pomogą wam liczne opisy filmów i seriali, które znajdziecie w bazie Spokeo. Sprawdźcie – warto.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here