Naćpany kierowca potrącił dziecko. Potem się rozbierał (POLICYJNE FAKTY)

2
3676
fot. Lubuska Policja

Zielonogórscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego – potrącenia 12 latka – do którego doszło we wtorek (4 czerwca) na ul. Obywatelskiej. Kierujący fordem mondeo mężczyzna uderzył w inny samochód, a ten potrącił dziecko. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Mężczyzna jest zatrzymany i usłyszy zarzuty.

Czytaj dalej za reklamą —>Mężczyzna uszkodził trzy samochody a potem zaczął się rozbierać

Czytaj dalej za reklamą —>We wtorek 5 czerwca ok. godz. 21, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze otrzymał informację o potrąceniu dziecka na ul. Obywatelskiej. Na miejscu policjanci zobaczyli uszkodzony samochód ford mondeo i leżącego obok mężczyznę, którym zajmowali się lekarze i strażacy. W trakcie ustalania okoliczności zdarzenia okazało się, że 41-letni kierujący fordem wyjeżdżając z garażu podziemnego uszkodził trzy inne pojazdy. Jeden z samochodów na skutek uderzenia potrącił stojącego w pobliżu 12-letniego chłopca, a następnie wjechał na plac zabaw. Dziecko zostało zabrane do szpitala przez karetkę pogotowia. Okazało się, że chłopiec ma połamaną miednicę – informuje zielonogórska policja.

Mężczyzna zaczął się rozbierać, nie reagował na polecenia

Czytaj dalej za reklamą —>W pewnym momencie mężczyzna wstał z ziemi i zaczął się rozbierać. Był pobudzony, nie reagował na polecenia wydawane przez policjantów, nie odpowiadał na pytania, nie poddał się także badaniu na zawartość alkoholu. Mężczyzna został obezwładniony i skuty kajdankami, a następnie przewieziony do szpitala.

Czytaj dalej za reklamą —>– 41-latkowi pobrano krew do szczegółowych badań na obecność środków odurzających i alkoholu, natomiast wstępne badanie wykazało, że był pod wpływam marihuany. Decyzją lekarza mężczyzna pozostał na obserwacji w szpitalu, gdzie był pilnowany przez policjantów – wyjaśnia policja. Zatrzymany 41-latek nie był wcześniej notowany. Odpowie za spowodowanie wypadku drogowego i jazdę pod wpływem środków odurzających. Za te przestępstwa według kodeksu karnego grozi kara do 3 lat pozbawienia.

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Zrobię rajd po osiedlu, poleżę sobie a później się obnażę…
    Powinno się oskarżyć tego Pana oprócz wypadku i szkód które spowodował
    również za nieobyczajne zachowanie ( 51 § 1 i 140 kodeksu wykroczeń).
    Pan obnażył się przed wszystkimi, również przed dziećmi poniżej 16 roku życia.

  2. Malo tego,to pobudzenie wskazuje ewidentnie na uzycie diabelskiego ziola jakim jest marihuana i pewne jest to,ze to ona spowodowala nagla potrzebe ekshibizjonizmu polaczona z przejezdzaniem ludzi.obstawiam,ze ta marihuane przyjal dozylnie siedząc w garazu i to wszystko spowodowane jest tym,ze za mocno wszedl strzal z thc w jego mozg.w tym momencie pomysał sobie,ze przejedzie dziecko i sciagnie po tym gacie na srodku parkingu,bo tak sie najaral.
    Czasami az nie moge uwierzyc w jakim ciemnogrodzie my zyjemy

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here