Reklama
Reklama
Reklama
wtorek, 16 czerwca, 2026
Reklama
Reklama
Reklama
Strona głównaWydarzeniaMiejskieNa ul. Zjednoczenia pędził 81 km/h. Zatrzymała go policja

Na ul. Zjednoczenia pędził 81 km/h. Zatrzymała go policja

W sobotę na ul. Zjednoczenia w Zielonej Górze patrol ruchu drogowego zatrzymał kierującego kią, który w terenie zabudowanym jechał o 81 km/h szybciej niż pozwalają na to przepisy.

Kontrola zakończyła się dla mężczyzny poważnymi konsekwencjami. Stracił prawo jazdy na trzy miesiące – dokument posiadał dopiero od roku. Dodatkowo został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł oraz 15 punktami karnymi.

Policjanci przypominają, że w przypadku tak znacznego przekroczenia prędkości w obszarze zabudowanym zatrzymanie prawa jazdy jest obligatoryjne. Funkcjonariusze apelują do kierowców o rozwagę i przestrzeganie ograniczeń. Nadmierna prędkość to nie tylko ryzyko wysokich kar, ale przede wszystkim realne zagrożenie dla życia i zdrowia wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Poznaj nasze social media

Sponsorowane

Manicure tytanowy – sprawdź co mówi o nim specjalistka z Zielonej Góry

Jeszcze do niedawna manicure tytanowy kojarzył się głównie z naturalnym wyglądem i jednolitym kolorem. Dziś coraz więcej kobiet odkrywa, że ta metoda stylizacji oferuje...

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj