Na stacji oddawał mocz na wycieraczkę, zniszczył zamrażarkę, rozlewał paliwo (WIDEO)

0
422
fot. Lubuska Policja

Policjanci z gubińskiego komisariatu zatrzymali 27-latka, który dla zabawy zniszczył wyposażenie stacji paliw. – Wartość strat to ponad 4 tysiące złotych. Będący pod wpływem alkoholu mężczyzna był agresywny, nie reagował na wydawane przez mundurowych polecenia, a także znieważył ich i naruszył nietykalności cielesną – informuje Justyna Kulka z Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.
Awanturujący się mężczyzna na stacji

fot. Lubuska Policja

W środę (10 marca) w godzinach nocnych, dyżurny gubińskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie o awanturującym się na stacji paliw mężczyźnie. – Jak później ustalono, 27-latek na stacji paliw oddawał mocz na wycieraczkę, a także nie reagując na upomnienia pracowników stacji, zniszczył zamrażarkę do kostek lodu. Następnie po wyjściu z budynku podszedł do dystrybutora i zaczął rozlewać paliwo po podjeździe, jednakże dzięki szybkiej reakcji pracowników urządzenie zostało zablokowane. Nie ostudziło to jednak zapędów mężczyzny, który zaczął rzucać pistoletami do tankowania gazu LPG – relacjonuje J. Kulka.

Chciał uciec
Po wszystkim agresor zaczął uciekać. Nie zdołał się jednak zbytnio oddalić, gdyż został zatrzymany przez wezwanych na interwencję policjantów prewencji. – Mężczyzna oznajmił, że dokonał zniszczeń na stacji dla zabawy. Będący pod wpływem alkoholu 27-latek był agresywny i nie reagował na wydawane przez mundurowych polecenia. Ponadto w czasie interwencji znieważył policjantów, groził im pozbawieniem życia, a także naruszył ich nietykalność cielesną. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia – wyjaśnia policja. Wartość poniesionych przez właściciela strat to ponad 4 tysiące złotych. Teraz  grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Lubuska Policja, podkomisarz Justyna Kulka Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here