Murem za Owsiakiem by podziękować za powrót do kierowania WOŚP

2
403

Dziś o godz. 15.00 na pl. Bohaterów odbędzie się spotkanie ph. “Murem za Owsiakiem”.  Pierwotnie miało mieć związek z rezygnacją Jerzego Owsiaka z pełnienia funkcji szefa WOŚP. Wczoraj jednak Owsiak ogłosił, że wraca do kierowania Orkiestrą. Organizatorzy niedzielnego spotkania informują jednak, że mimo wszystko spotkają się. – Oficjalna informacja o tym że Jurek Owsiak wraca do fundacji jako prezes ukazała się na fanpage’u WOŚP. Nasza impreza odbędzie się pomimo tego, jednak przekaz tego będzie całkiem inny. Zbieramy się jutro, 20 stycznia o 15:00 na Placu Bohaterów po to aby podziękować mu za to, że postanowił wrócić i nadal grać z orkiestrą. Pokażmy mu że cieszymy się z jego powrotu, że go wspieraliśmy, wspieramy i będziemy wspierać do końca świata i jeden dzień dłużej. Orkiestra była z nami od 27 lat i tak jak przez 27 lat my byliśmy z nią, tak będziemy już zawsze! – piszą organizatorzy.

Moje dwa słowa do Prezydenta Pawła Adamowicza

Moje dwa słowa do Prezydenta Pawła Adamowicza.

Publiée par Jurek Owsiak sur Samedi 19 janvier 2019

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. O naiwności ludzka, Ty nie znasz jednak granic…. Przecież to wasze bożyszcze celowo zaplanowało “odejście”, by po paru dniach wrócić w glorii chwały, bo “lud wyprosił, no to wracam oto na białym koniu”. Jestem pewien, że żadne zgłoszenia tego “odejścia z zarządu” nie było nawet zgłaszane do organu rejestrowego fundacji, bo on wcale takiego zamiaru nie miał. A ile na tym ugrał, to jego. Takie numery robił już wcześniej.
    Ja nie mówię, że Owsiak czyni źle, na pewno zrobił więcej dobrego, niż złego (sam wpłaciłem na WOŚP), ale nie bądźcie nim zachłyśnięci. Facet ma wyroki za naruszanie dóbr osobistych, za mowę nienawiści, w sądzie nie pokazał wyciągów z ksiąg rachunkowych pokazujących obroty z firmami powiązanymi rodzinnie. Angażuje się też politycznie i szczuje. Trzeba na to wszystko patrzeć trochę szerzej, bo inaczej to tylko zaślepienie i naiwność.

  2. Ale rachunek wychodzi na plus dla WOŚP i to duży +.
    Mamyja nie ugrałaby z tą orkiestrą żadnych pieniędzy.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here