Można już kupić bilet na loty z Babimostu do Chorwacji. Kosztują niecałe 200 zł

2
25379
fot. ZielonaNews.pl
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego poinformował, że od lipca zostaną uruchomione wakacyjne loty z Babimostu do Rijeki w Chorwacji. –  Połączenie to będzie obsługiwał narodowy przewoźnik, Polskie Linie Lotnicze LOT – informuje UMWL.Loty Babimost –  Rijeka

Od dziś można rezerwować bilety. Loty będą odbywały się regularnie co tydzień. Połączeń ma być 10 przez 10 najbliższych tygodni.  – Plany rozwoju Portu Lotniczego Zielona Góra w Babimoście na najbliższe lata obejmują nie tylko rozbudowę i przystosowanie infrastruktury lotniska do wzrastającej ilości obsługiwanych pasażerów, ale również rozwój siatki połączeń, na co dowodem są nowe połączenia z Chorwacją – podkreśla marszałek Elżbieta Anna Polak.

Jaki koszt biletów?
Na stronie LOT można już wykupić bilety. Koszt podróży 8 czerwca w obie strony to około 200 złotych za osobę (w zależności od terminu ceny mogą się nieco różnić). Z całą pewnością dla wielu zielonogórzan takie rozwiązanie będzie ciekawą alternatywą. Bilety możecie rezerwować stronie internetowej przewoźnika www.lot.com.

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Proszę dodac, ze taka cena jest na taryfe bez bagazu nadawanego! Cena z bagazem to ok 250-300 zl w 1 strone. Kto leci do Chorwacji na wakacje bez bagazu?

  2. W Chorwacji latem jest gorąco, nie trzeba wielu ubrań. Na miejscu mają pralki do prania i inne rzeczy, których się nie zabierze do walizki.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here