Mocny sektor modowy w Galerii Grafitt

0
1827

Grono najemców leżącego w sercu Zielonej Góry centrum handlowego Galeria Grafitt stale się powiększa. Do rozpoznawalnych w Polsce i poza jej granicami marek modowych należą, Hexeline, Deni Cler Milano czy Aryton, Liu Jo. Niedawno pojawiły się kolejne salony, Novotime oraz My Shop. Galeria skomercjalizowana jest już w 80%. Do wynajęcia zostały ostatnie trzy  lokale.

Znane marki w Galerii Grafitt

Galeria Grafitt wypełniona jest znanymi markami, obejmującymi sektor usługowy oraz mody damskiej, męskiej i sportowej. Wśród licznych najemców znaleźli się: Aryton, Deni Cler Milano, Hexeline, M&A, Men, Kamoni, KaroLine, Knap, butique Allegra, Mona, 4F, Moda+. Poza tym na parterze centrum handlowego funkcjonuje restauracja Cool Peppers, apteka, biuro sprzedaży Ekonbud-Fadom oraz salon Twoje Soczewki.

Nowe marki

Ostatnio grono powiększyło się o salon ekskluzywnych zegarków i bogatej gamy biżuterii Novotime. W ofercie centrum handlowego pojawił się też My Shop. Salon to factory outlet – centrum firmowego obuwia i odzieży, który oferuje produkty m.in. Adidas, Puma, Reebook, Nike, Lacoste, Converse, Wrangler oraz Levi’s. Na początku czerwca pojawił się również shoowroom marki Volvo, który uruchomiła Firma Karlik Autoryzowany Dealer Volvo. – Wielu najemców widzi potencjał zielonogórskiego rynku i chce prowadzić swoją sprzedaż razem z nami. Najlepszym tego przykładem jest fakt, że galeria została już w większości skomercjalizowana – mówi Sylwia Biegaj, zarządca Galerii Grafitt.

Centrum handlowe Galeria Grafitt oferuje jeszcze wynajem 3 lokali. Najemcy do prowadzenia biznesu mogą wybrać miejsca o powierzchniach 50,60 m kw, 88,2m kw i 254, 20 m kw.  Lokale usytuowane są na pierwszym piętrze.

Źródło: Tekst sponsorowany 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here