Mieszkaniec Zielonej Góry w show Polsatu „Ninja Warrior Polska”

0
2202
fot. materiały prasowe

Są niebywale silni i odważni, a adrenalina i rywalizacja to dla nich chleb powszedni. Teraz przyjdzie im sprawdzić się na najsłynniejszym torze przeszkód na świecie! Mowa o uczestnikach popularnego show Polsatu „Ninja Warrior Polska”. Wśród najodważniejszych Polaków znalazł się także mieszkaniec Zielonej Góry, Krzysztof Spławski!
Zielonogórzanin w „Ninja Warrior Polska”

Show uwielbiane przez widzów na całym świecie po raz drugi wróciło na antenę Polsatu! Do tej pory tylko 9 śmiałkom na całym świecie udało się dotrwać do końca wyjątkowo trudnego toru, pokonać wszystkie przeszkody, w tym tę najważniejszą – legendarną Górę Midoriyama. Czy tej jesieni do elitarnego grona Ninja Warrior dołączy Polak? A może tytuł przypadnie Krzysztofowi Spławskiemu z Zielonej Góry? O tym jak poradził sobie z torem eliminacyjnym przekonamy się już w 4. odcinku programu, który zostanie wyemitowany 22 września o godz. 20:05 na antenie Polsatu.

Krzysztof Spławski – trener parkour
Krzysztof Spławski to trener parkour, na co dzień biega więc po dachach, murach i pokonuje miejskie przeszkody wykorzystując do tego siłę własnych mięśni. Sport to jego całe życie, w przeszłości trenował wiele dyscyplin, w tym piłkę ręczną, wspinaczkę i akrobatykę. Jest finalistą pierwszych ogólnopolskich zawodów parkour, a dwa lata z rzędu w 2018 oraz 2019 roku jego wideo wygrało w konkursie International Parkour Festival. Wolny czas poświęca na czytanie ulubionych książek popularnonaukowych.

„Ninja Warrior Polska” na antenie Polsatu
w każdy wtorek o godz. 20:05 od 1 września 2020 roku!

Więcej niepublikowanych informacji i materiałów wideo znajdą Państwo w bezpłatnej aplikacji Ninja Warrior Polska, dostępnej na telefonach z systemem Android i IOS (aplikacja jest do ściągnięcia tutaj: https://ninjawarrior.page.link/app).

Źródło: Materiały Prasowe Telewizji Polsat

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here