Miejski sylwester w Zielonej Górze. Będzie dyskoteka i fajerwerki

1
4711
Miejski sylwester 2021 w Zielonej Górze
fot. Mirosław Materek

Miejski sylwester 2021 w Zielonej Górze. W tym roku miejski sylwester pod chmurką się odbędzie. Przywitanie Nowego Roku 2022 zaplanowano pod Centrum Biznesu.
Tutaj kupisz ciche fajerwerki: Ciche fajerwerki

Miejski sylwester 2021 w Zielonej Górze

Miejski sylwester w Zielonej Górze rozpocznie się 31 grudnia o godz. 22.00 i zakończy 1.00 w nocy. – Sylwestrowa Dyskoteka Dorosłego Człowieka to pełne muzyki i zabawy wydarzenie. W muzycznym starciu na największe przeboje muzyki rozrywkowej zmierzą się DJ Paweł „Bamse” Jakubowski i DJ Tomasz „Osa” Oszmiański – informuje Marta Blonkowska z ZOK.

Pokaz fajerwerków
Spotkanie uświetni pokazami Grupa Karmazyn Fireshow. – Sprawdźcie z nami kto zwycięsko wyjdzie z tej muzycznej potyczki! Życzenia noworoczne złożymy podczas niepowtarzalnej, profesjonalnej trwającej 5 minut oprawy pirotechnicznej – zapowiada M. Blonkowska.

Zamknięcie ul. Boh. Westerplatte z powodu miejskiego sylwestra 2021 w Zielonej Górze
Z powodu imprezy zostanie wyłączona z ruchu ul. Boh. Westerplatte. – W imieniu Centrum Biznesu Spółka z o.o., informuję o zamknięciu ulicy Bohaterów Westerplatte w związku z organizacją plenerowej imprezy sylwestrowej dla Mieszkańców Zielonej Góry. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu kołowego na odcinku od ulicy Ułańskiej do ulicy Kupieckiej w dniu 31.12.2021 r. od godziny 21:30 do godziny 3:00 dnia 01.01.2022 r. – poinformował Zdzisław Strach z Centrum Biznesu. 

 

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Super.Nie słyszę jednak od organizatorów ani słowa na temat zwierząt,które wyjątkowo cierpią w ta wspaniała noc.Moze chociaż prośba do mieszkańców o nienaduzywanie tych uciech związanych z fajerwerkami.Niemcy zabronili tego głupiego zwyczaju,ale za to w Lidlu można kupić fajerwerki bez ograniczeń.Pan wiceprezydent jest zadowolony ,że ludzie w Zielonej Górze chcą się bawić i będą strzelać z tej uciechy.🤦

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here