Międzyzdroje zapraszają zielonogórzan. Piękne piaszczyste plaże i aktywny wypoczynek czeka!

0
1457
fot. materiały prasowe

Międzyzdroje, urocze nadmorskie miasteczko, zaprasza turystów z Zielonej Góry. Do zaoferowania ma wiele. Poza pięknymi plażami możemy liczyć na fantastyczne trasy rowerowe, zieleń i wiele rozrywek. A to niecałe trzy godziny drogi od Zielonej Góry!

Daj się skusić i zaplanuj podróż już dziś (proozycje noclegów znajdziecie tutaj: https://miedzyzdroje.pl/noclegi)

Piękna piaszczysta plaża…

fot. materiały prasowe

W Międzyzdrojach jest jedna z najpiękniejszych plaż w Polsce. Miłośnicy słonecznych kąpieli znajdą tutaj wspaniałe miejsce do odpoczynku. Piaszczysta plaża, podmuch morskich bryzy z pewnością przyniesie upragnione chwile relaksu.

Coś dla aktywnych

Z kolei ci, którzy preferują bardziej aktywny wypoczynek mogą przemierzać okolice rowerem. W Międzyzdrojach są najlepsze trasy rowerowe nad polskim Bałtykiem. Są tutaj zarówno trasy wymagające, jak i łatwe, lekkie i przyjemne. Z pewnością będzie to idealny sposób na aktywny wypoczynek. Międzyzdroje to doskonałe miejsce do uprawiania sportów windsurfingu, wakeboardingu oraz kitesurfingu. Prawdziwy wakacyjny raj dla wszystkich aktywnych turystów. Miasteczko słynie także z Festiwalu Gwiazd. Co roku spotykają się tu najlepsi aktorzy, reżyserzy polskiej sceny teatralnej i filmowej.

fot. materiały prasowe

Dużo zieleni

Warto podkreślić, że miasto otoczone jest parkami i lasami. To cudowne tereny Wolińskiego Parku Narodowego. Park Zdrojowy jest idealnym miejscem do odpoczynku od wakacyjnego słońca.

fot. materiały prasowe

Nie zapominajmy także o nadmorskich smakach. Lokalne wędzarnie i smażalnie oferują szeroki wybór ryb z własnego połowu. A na deser warto zasmakować w pysznych gofrach z mnóstwem dodatków, albo lodów z chrupiącą czekoladą czy gorącem sosem z wiśni. Więcej atrakcji i informacji znajdziecie tutaj: https://lato2020-miedzyzdroje.pl/#

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here